Facebook Google+ Twitter

Gorliczanie rozmawiali o III Turnieju Orlika

„Club10” był miejscem spotkania, na którym trampkarze, młodzicy Glinika Gorlice oraz reprezentanci Gorlic na III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska podsumowali kończący się rok 2012.

 / Fot. Maciej MikaDobiegający rok 2012 był bardzo udany dla gorlickich sportowców a szczególnie dla Animatora Sportu i Rekreacji w Gorlicach Łukasza Brzeziańskiego, z którego inicjatywy drużyna Reprezentacji Gorlic (chłopcy starsi rocznik 1999 i młodsi) osiągnęła duży sukces w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Drużyna gorlicka zwyciężyła eliminacje gminne, powiatowe oraz finał wojewódzki dzięki czemu awansowała do Finałów Ogólnopolskich w Warszawie w dniach 10-13.10 października.

Liczby mówią same za siebie, ogólnie w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska zagrało 7,5 tys.drużyn w kat. chłopców starszych a w samym woj. małopolskim 93 drużyny. Reprezentacja Gorlic zwyciężając Finał Wojewódzki w Kamienicy reprezentowała nasze województwo w Warszawie.

Spotkanie miało na celu wspomnienie udanego występu w tegorocznych zawodach; uczestnicy mogli oglądać zdjęcia i filmy wykonane podczas pobytu w Warszawie.

Spotkanie swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele Urzędu Miasta Gorlice panowie: Burmistrz Gorlic Witold Kochan oraz Z-ca Przewodniczącego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gorlicach Zbigniew Grygowicz, którzy wręczyli nagrody rzeczowe dla Animatora Sportu i Rekreacji w Gorlicach oraz chłopców grających w Reprezentacji Gorlic. To właśnie Burmistrz Gorlic, Urząd Miasta w Gorlicach oraz MKRPA w Gorlicach wspierają młodych sportowców, którzy tak udanie występują w zawodach kolejnych edycji Turnieju Orlika.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.