Facebook Google+ Twitter

Górniak, Majewski i Jędrzejczak nawołują: bądźmy eko!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-12-07 13:21

Od 28 listopada możemy oglądać nową kampanię Ministerstwa Środowiska "Zmień nawyki na dobre. Zmień klimat na lepszy". W spotach telewizyjnych Otylia Jędrzejczak, Szymon Majewski i Edyta Górniak nakłaniają Polaków do oszczędzania energii.

 / Fot. Ministerstwo ŚrodowiskaW trzech spotach reklamowych promujących ideę kampanii zobaczymy fragmenty z życia gwiazd. Wszystkie nawołują abyśmy postępowali ekologicznie. - Bycie eko nie musi być ani trudne, ani męczące, ani kosztowne. Z korzyścią dla naszej kieszeni możemy zmieniając nawyki i działając wspólnie mieć realny wpływ na poprawę klimatu. Dlatego Ministerstwo Środowiska do współpracy zaprosiło polskie gwiazdy, żeby pokazać, że każdy z nas może żyć bardziej przyjaźnie dla klimatu - tłumaczy Janusz Zaleski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.

Szymon Majewski, Otylia Jędrzejczak i Edyta Górniak przekonują, że przeciwdziałanie zmianom klimatu zaczyna się od zmiany osobistych nawyków każdego z nas.

Edyta Górniak nigdy nie oszczędza się na scenie. W spocie pokazuje, że poprzez zmniejszenie temperatury o jeden stopień można skutecznie oszczędzać energię w domu.Woda to naturalne środowisko pracy mistrzyni olimpijskiej - Otylii Jędrzejczak. - Woda jest na wagę złota - mówi Otylia - nie tylko olimpijskiego. I dodaje - Wszyscy wygrywamy na mniejszym zużyciu wody.

Natomiast Szymon Majewski przekonuje ludzi, że w nocy kiedy śpią zużywają niepotrzebnie energię, ponieważ zapominają wyłączać sprzęty elektroniczne.

Emisja spotów rozpoczęłą drugą odsłonę kampanii Ministerstwa Środowiska "Zmień nawyki na dobre, zmień klimat na lepszy". Po raz pierwszy resort zachęcał do działania na rzecz klimatu rok temu, nawiązując do Konferencji klimatycznej ONZ COP 14 w Poznaniu.

Opracowania koncepcji kreatywnych i nadzoru artystycznego kampanii podjęła się agencja marketingu zintegrowanego Polymus. Za realizację spotów odpowiedzialna jest firma Rochstar. Spoty z udziałem gwiazd będziemy mogli oglądać do stycznia 2010 roku.

Zobacz także:

Spot z Otylią Jędrzejczak
Spot z Szymonem Majewskim

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.