Facebook Google+ Twitter

Górnik Zabrze testuje nowych piłkarzy

Jak informuje "Przegląd Sportowy" obecnie na testach w Górniku Zabrze przebywają dwaj piłkarze: Krzysztof Kaliciak oraz Mateusz Słodowy.

 / Fot. Górnik Zabrze/CC 3.0Ten pierwszy jest piłkarzem Chrobrego Głogów i gra w ataku. Trener Górnika Zabrze, Adam Nawałka szuka następcy dla Arkadiusza Milika, Jednym z kandydatów do tej roli jest właśnie Krzysztof Kaliciak.

Z kolei Mateusz Słodowy jest zawodnikiem Victorii Żiżkov i jest obrońcą, który miałby zastąpić Michała Bembena (36-letni Bemben myśli nad zakończeniem kariery. Kontrakt z Górnikiem kończy mu się 30 czerwca tego roku).

Wielu kibiców zastanawia się, jak Górnik Zabrze będzie wyglądał bez Arkadiusza Milika, który przeniósł się do Bayeru Leverkusen. Trener Nawałka nie martwi się tym faktem; twierdzi, ze Górnik Zabrze ma wystarczająco silną kadrę, aby na wiosnę podtrzymać dobrą formę z jesieni - informuje "Przegląd Sportowy".

W polskim futbolu często brakuje rozwagi, spokoju, mądrości. Trener Górnika Zabrze jest nielicznym wyjątkiem pod tym względem. Przykładem są tutaj jego słowa w sprawie potencjalnych transferów do Górnika: "Do transferów podchodzimy bardzo spokojnie. Nie ma żadnej presji. I tak mamy kadrę, którą stać wiosną na dobre występy". Nawałka podkreśla, że ważniejsza jest dla niego stabilna sytuacja finansowa klubu, która pozwali systematycznie, na czas przekazywać wypłaty dla piłkarzy.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.