Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18148 miejsce

Górny Śląsk: Gala Śląskiej Nagrody Jakości odbyła się w Chorzowie

Współautorzy: Barbara Podgórska

W dniu Święta Europy, w hotelu w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbyła się uroczysta gala Śląskiej Nagrody Jakości, zorganizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

 / Fot. Adam K. PodgórskiNagrody przyznane przez kapitułę wręczyli: Janusz Steinhoff, były wicepremier, prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Piotr Spyra, wicewojewoda śląski oraz Tadeusz Donocik, prezes RIG w Katowicach.- Nie ma konkurencyjności bez jakości, nie ma rozwoju bez jakości, nie ma przyszłości bez jakości,- podkreślał Tadeusz Donocik.

Po raz trzynasty rozdzielono Indywidualne Nagrody Jakości. W dziedzinie: „Praktyka” wyróżniono prof. dr hab. Andrzeja Klasika, rektora Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie. W dziedzinie: „Nauka” laur odebrał prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik Rektor Politechniki Śląskiej.

W dziedzinie: „Promocja” statuetka przypadła Józefowi Wyciskowi, kierownikowi Redakcji / Fot. Adam K. PodgórskiPublicystycznej Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Katowicach "Radio Katowice" SA. Wypowiedział on znamienne słowa, które powinny stanowić motto dla wszystkich mediów: „W dziennikarstwie jakość, to normalność”.

Największy zaszczyt - Honorowa Nagroda Jakości, przypadła Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego, a odebrał ją marszałek śląski, Adam Matusiewicz. - Śląska Nagroda Jakości funkcjonuje jako pierwszy etap przedsięwzięć zachęcających i promujących nowoczesny styl zarządzania – informuje Agnieszka Kotela, zastępca kierownika ds. Komunikacji Społecznej RIG - Konkurs otrzymał status Regionalnej Edycji Polskiej Nagrody Jakości, która zarazem jest wstępem do ubiegania się o Europejską Nagrodę Jakości.

 / Fot. Adam K. PodgórskiJednocześnie zainaugurowano Program Stawiamy na Jakość adresowany do firm i organizacji, które mają wdrożony system ISO i dla których nadrzędną ideą jest dbałość o jakość swoich usług, produktów, pracy, procesów, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa.

Nagrody w I edycji przyznano 14 uczestnikom rywalizacji, w czterech kategoriach, nagradzając jakość w firmie, w służbie zdrowia, w urzędzie i budownictwie. Wieczór uświetnił koncert utalentowanej wokalistki estradowej i musicalowej, Izabeli Karpińskiej, zdobywczyni Głównej Nagrody i Nagrody Publiczności na Światowym Konkursie Wokalistów Jazzowych w Montreux, obecnie śpiewającej w Teatrze Buffo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (78):

Sortuj komentarze:

gość
 • gość
 • 09.06.2011 10:29

Cudowny głos! Wielki talent! Jednak w durnej i tandetnej POlsce nie ma szansy na karierę... Nie pokazuje gołej d... i nie Pokazuje się u Wojewódzkiego, itd. Doda może czyścić buty Izie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 04.06.2011 17:46

Izunia jest nie tylko bardzo uzdolniona - ma zjawiskowy głos, ale także jest bardzo sympatyczna i przyjacielska. Zawsze można na nią liczyć pomimo tego, że dużo czasu poświęca na naukę czy próby. Obyś się nadal tak rozwijała jak teraz:) Czekam na koncert w Zielonej Górze...;D
Trzyma kciuki kochana!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 17.05.2011 01:45

Niekwestionowany fenomen. Zdolna, śliczna, mądra....Iza ma wspaniały wokal i każdy może jej tylko zazdrościć. Uwielbiam jej słuchać na żywo. Uczta dla oczu i uszu!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 15.05.2011 21:44

Prawdziwa perła w zalewie Polskie tandety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 14.05.2011 18:53

Iza jest moją kokainą....Jest cudowna w każdym calu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 12.05.2011 13:18

To jest królowa polskiej sceny muzycznej. Miejmy nadzieję że taki diament się nie zmarnuje,ona jest śliczna. I piosenka i Iza. W Genesis slyszalam ja pierwszy raz dwa lata temu, jak spiewała ''Nie proszę o więcej'' . MIAZGA!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 12.05.2011 13:15

Doda dałaby czadu, taaaaaa..... Ona jest żałosna. Nie posiada nic oprócz silikonu w 3/4 czesci swojego ciała. Ruszać się też nie umie, jedynie to łazi po scenie i pośladkami świeci. A jej głos i piosenki, bez komentarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 12.05.2011 13:12

Doda na Eurowizje nie pojedzie bo ona umie tylko śpiewać z playbacku a na Eurowizji niestety trzeba spiewac na zywo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 12.05.2011 13:02

Na Eurowizji są modne piosenki w styl Burdel Show... Gdzie tam Iza do tego tałatajstwa.... wybierzmy dode na 2012, w sam raz ;/ ;/ ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 12.05.2011 13:01

żaaaaaaaaaaaal, to ja wam powiem, że Iza jest za dobra na Eurowizję. Dziś króluje tam jedynie buraczarstwo, brak talentu i charyzmy. wystarczy pokazać gołą dupę żeby wygrać. Madzia Tul ładnie nas w tym roku ''zaprezentowała'' Kupa silikonu bez talentu. ech, głupi kraj....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.