Facebook Google+ Twitter

Górny Śląsk: Zaproszenie na Dzień Dziennikarza Obywatelskiego

Współautorzy: Barbara Podgórska

Do 14 czerwca i Dnia Dziennikarza Obywatelskiego jeszcze trochę czasu, ale juz dziś serdecznie i uprzejmie zapraszamy na III Śląskie Spotkanie Dziennikarzy Obywatelskich, właśnie z tej okazji.

 / Fot. Tomasz Kowalski/Wiadomości24Dzień Dziennikarz Obywatelskiego, zainicjowany przez Tomasza Kowalskiego, prezesa Stowarzyszenie Dziennikarzy Obywatelskich i redakcję Wiadomości 24, będziemy obchodzili po raz drugi. Oczywiście, jak mniemamy „centralne uroczystości” odbędą się w Warszawie i głównym ich punktem będzie wręczenie nagród zwycięzcom w konkursie na Dziennikarza Obywatelskiego 2010 Roku.

My zapraszamy nieco wcześniej - w sobotę, 11 czerwca albo w niedzielę, 12 czerwca, na naszą działkę w kompleksie POD im. 1000-lecia Państwa Polskiego, w Rudzie Śląskiej Halembie. Termin ostateczny jest więc do uzgodnienia.

Gwarantujemy atmosferę nie gorszą niż w ubiegłym roku i poczęstunek naleweczkami Basi. Gwiazdą spotkania będzie, rzecz jasna, Nutka, która tydzień wcześniej, 6 czerwca, skończy 2 lata. Będzie tort urodzinowy!

Szczególnie gorąco zapraszamy kolegów w mediów lokalnych. Chętnych uprzejmie prosimy o zgłaszanie zamiaru swego przybycia i ewentualne wypowiedzi, co do terminu i pory spotkania (przedpołudnie albo popołudnie). W miarę rozwoju sytuacji będziemy informować o szczegółach.Plakat

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Drodzy Przyjaciele! Niestety musimy odwołać spotkanie na Halembie z okazji DDO. Zaistniala pewna nie przewidziana przez nas sytuacja, ktora nie pozwala nam podjęcie sie organizacji tego spotkania. Bardzo żalujemy i przepraszamy za sprawiony zawód. Adam z Basią

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kwestia zasadnicza, jeszcze nieuzgodniona: czy spotykamy sie w sobotę, 11 czerwca o godzinie 17, czy w niedzielę 12 czerwca też o godznie 17 albo wczesniej np. o 15. Proszę pilnie o opinie. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że zdrowie nie pozwoli mi tam być.A wiem, że impreza będzie wspaniała i na luzie.Pozdrawiam wszystkich uczestników cieplutko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam Gospodarzy.
Coś nie możemy się wstrzelić w terminy, ale będę Wam kibicował z Podhala, pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adaś wiesz, że możesz na nas liczyć. Golonka w piwie i dla Pań tiramissu...moja specjalność. Może na to koledzy spoza śląska dadzą się skusić..:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jola Budniak, która ma jakies klopty z kompem i nie umie sie wpisać , obiecala tiramisu i golonki w piwie. Rety, ile świń straci życie!... gadala też o jakims sprzątaniu, ale tak drobiazgowy wcale nie jestem i nie będę przypominał po imprezie! Pyrsk!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Isbell, Isabell! co Ty pleciesz, przecież Zabrze, w ktorym bywasz jest "za miedzą"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Doroto! Podajemy drogę: Ze Zbąszynia na Zieloną Góre i Nową Sól (weźmiesz Jole), dalej Legnica, Wroclaw i prosto jak w pysk strzelil (wybacz, ale tak wlaśnie jest) do Rudy Ślaskiej. Zjazd z autostrady na węźle Wirek!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda ale trochę mi do Was Kochani za daleko...życzę udanego pikniku i czekam na relację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam
Piękne będzie to spotkanie choć ja nie przybędę na nie
niechże wszyscy tam radują niech uśmiechem emanują!
Już przepraszam za pytanie i dziękuję za odpowiedź.
Piszę bajki, wiersze religijne m.in.o postaciach Świętych i teksty humorystyczne rymowane o życiu, rodzinie, przyrodzie, zwierzętach, itd. Często biorę udział w konkursach i je wygrywam.
Szukam potencjalnego wydawcy do wydania moich bajek czy wierszy religijnych. Czy moglibyście mi Państwo w tym przedsięwzięciu pomóc lub poradzić do kogo się zwrócić?
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.