Facebook Google+ Twitter

Górowo Iławeckie. Fotografie Magdy Kozłowskiej

Debiutancki wernisaż Magdy Kozłowskiej odbył się 9 listopada 2012 r. w Ośrodku Kultury Górowa Iławeckiego.

Wręczania kwiatów przez nauczycielki z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Górowie Iławeckim / Fot. Maciej N. GniadekW piątkowe deszczowe popołudnie, o godz. 15.30 w miejskim Ośrodku Kultury, 9 listopada 2012 r. miał miejsce debiut wystawy fotografii Magdy Kozłowskiej.

Wernisaż wystawy rozpoczęła pani dyrektor Anna Jasińska, która powitała zgromadzoną publiczność i przedstawiła osobę Magdy Kozłowskiej, wyrażając swoje uznanie dla jej prawdziwej pasji fotografowania.

Poznajmy autorkę...


Magda Kozłowska / Fot. Maciej N. GniadekMagda Kozłowska ze swoim zamiłowaniem do robienia fotografii ujawniała się już w okresie dzieciństwa. Rozwinęła je na etapie szkoły średniej i obecnie będąc w klasie maturalnej, postanowiła przedstawić tego efekty szerszej publiczności.

Jej fotografie, wynikające z natury jej duszy, są jak najbliższe natury, która jest jej sposobem na uspokojenie się i odreagowanie w chwilach złego nastroju. Sama określa się jako "samouk", bez wyuczenia czy jakiegokolwiek naśladownictwa z innych fotografów.

Wynikiem tego są zdjęcia, które pozytywnie zadziwiają publiczność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.