Facebook Google+ Twitter

Górowo Iławeckie. Młodzież pije alkohol i zakłóca ciszę nocną

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do hałaśliwych wydarzeń nad Stawem Gancarskim w Górowie Iławeckim, które wywołały niezadowolenie zarówno mieszkańców stojącego opodal bloku, jak i pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego.

W nocy z 30 na 31 maja 2011 roku w okolicy południowego brzegu Stawu Gancarskiego zebrała się grupa zdemoralizowanej młodzieży pijącej alkohol i hałaśliwie się zachowującej. Interwencja policji przyniosła tylko chwilowy skutek.

Niepokoje zakłócały bezustannie ciszę nocną, uniemożliwiając odpoczynku - wedle porannych relacji - pacjentom z Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego oraz mieszkańcom bloku stojącego w sąsiedztwie tych wydarzeń.

Tak oto jesteśmy świadkami narastającego problemu - braku interesującej alternatywy spędzania czasu dla młodzieży, tak, aby ta nie zakłócała spokoju społecznego, jednocześnie niszcząc własne zdrowie przez spożywanie alkoholu. Jest to szczególnie ważne dla miejscowości ubiegającej się o statut uzdrowiska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

pol
  • pol
  • 01.06.2011 19:17

Widzę, że działa cenzura i sa usuwane krytyczne uwagi dotyczace artykułu. Powtórzę wiec jeszcze raz: Składnia do du**y, stylistyka też. Dzieci z gimnazjum ciekawiej opisałby to zdarzenie. Jak nie potrafisz pisac to bierz sie za inną robotę, a jak już tak bardzo chcesz, to daj przeczytać to co napisałeś jakiemuś dzieciakowi z gimnazjum lub podstawówki. Niech sprawdzi tekst i własciwie go zredaguje. Czytaj dużo książek to poprawi się Ci stylistyka i będziesz łatwiej wyrażał swoje myśli. Przeczytaj jeszcze raz to swoje "masło maślane" i popraw !! U mnie masz dwóję!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.