Facebook Google+ Twitter

Górowo Iławeckie. Warsztaty filmowe dla młodych pasjonatów kina

W Ośrodku Kultury z Górowa Iławeckiego od lutego trwają warsztaty multimedialne dla młodzieży, pod nazwą: „Magiczne miejsca. Nie wielkość miasta jest ważna, tylko wielkość wyobraźni".

Celem warsztatów jest pokazanie walorów okolicy i nauczenia się ich promowania, przy jednoczesnym pobudzeniu pozytywnych odczuć oraz przekazanie uczestnikom umiejętności posługiwania się sztuką multimedialnych prezentacji, dla wymiany efektów prac z ich obcojęzycznymi rówieśnikami.

Uczestnicy mają okazję do wzięcia udział w dwóch warsztatach: fotograficzno-filmowym oraz plastycznym. Szczególnie należy dodać, że na zajęciach plastycznych, planowane jest tworzenie gadżetów promocyjnych miasta oraz wystawa plenerowa uwidaczniająca jego walory.

Sugerowany wiek uczestników jest zależny od warsztatów. Dla fotograficzno-filmowych jest to wiek 15-25 lat, a plastycznych 9-25 lat.

Na warsztaty oraz spotkania konsultacyjne w sprawie filmu (w razie potrzeby) chętni zapraszani są w każdą nieświąteczną sobotę, od 12 lutego 2011r. po godzinie 11 do Ośrodka Kultury w Górowie Iławeckim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.