Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14996 miejsce

Górowo Iławeckie - woda występuje z brzegów stawu

W Górowie Iławeckim, na północy Polski, woda wystąpiła z brzegów stawu Gancarskiego - przelała się na ulicę i wartkim potokiem spływała do nieopodal płynącej rzeczki Młynówki.

Miejsce nocnej walki strażaków z żywiołem / Fot. Maciej Gniadek W sobotnie popołudnie, 5 lutego, poziom wody niepokojąco się podniósł, grożąc zalaniem chodników, a dalej fragmentu ulicy Armii Czerwonej przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym. Widok z góry, fragment pierwszy / Fot. Maciej Gniadek

Widok z góry, fragment drugi (środkowy) / Fot. Maciej Gniadek Władze miasta wykazały się czujnością i już wieczorem pojawił się oddział strażaków ochotniczej straży pożarniczej, układający wał przeciwpowodziowy z worków wypełnionych piaskiem. Widok z góry, fragment trzeci / Fot. Maciej Gniadek

zalane drzewa / Fot. Maciej Gniadek W napięciu oczekiwano na rozwój wydarzeń, który nastąpił około godziny 1, kiedy przesiąknięty wał zaczął przeciekać, wylewając na ulicę silny nurt wody. zalane chodniki, ławki.. / Fot. Maciej Gniadek

zalany pomost / Fot. Maciej Gniadek Sytuację do rana kontrolował lokalny oddział straży, który po ustabilizowaniu się sytuacji powrócił do jednostki. Później, około godziny 9, sprawdzono przepuszczalność wału. ryzyko dla szpitala / Fot. Maciej GniadekWybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Fragment artykułu który zaginął w trakcie moderacji: "W napięciu, które strażacy próbowali odreagować wyławianiem pływających przy wale szczurów, które po przerzuceniu (patykiem) na jezdnię rozgniatano butem" vel "Napięcie strażacy próbowali odreagować wyławianiem pływających przy wale szczurów, które po przerzuceniu na jezdnię starano się rozgnieść butem".

finito

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Edku, gdybym miał być fotoreporterem tworzyłbym galerię a nie artykuł. :P

Panie Zdzisławie, dziękuję. Choć nie jestem sam zbyt przekonany jeszcze do swojego kunsztu fotograficznego. ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Edek
  • Edek
  • 08.02.2011 09:57

Panie Zdzisiu, ja nie napisałem, że zdjęcia sa złe. Napisałem o tym żeby kupił sobie aparat a nie cykał zdjęcia komórką. A tak na marginesie, jeżeli to są dobre zdjęcia to ja jestem bogacz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zdzisiu
  • Zdzisiu
  • 07.02.2011 23:11

Panie Edku, zdjęcia są bardzo dobre. Proszę kliknąć na jedno żeby otworzyć powiększenie.
Pozdrawiam, świetny artykuł!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Edek
  • Edek
  • 07.02.2011 23:00

Gniadek, mógłbyś sobie kupić aparat a nie cykać zdjęcia komórką!!! fotoreporter z Ciebie nie będzie... A w temacie to powiem tyle, ze gdyby przeczyścili ten odpływ ze stawu raz na 10 lat to nie zalewałoby ze stawu. Inna sprawa w parku. Co za idiota kazał obmurowac koryto rzeki??

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://gorowoilaweckie.wm.pl/36285,Mlynowka-wylala-w-Gorowie-Ilaweckim.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znam te miejsca. Z opowiadań wiem, że kilka lat temu doszło w Górowie do znacznie poważniejszej powodzi. Mam nadzieję, że tym razem skończy się na podtopieniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobają mi się te zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.