Facebook Google+ Twitter

Gortat: Kiedy byłem małym chłopcem, myślałem, że będę bramkarzem. Wywiad

O potrawach, dzięki, którym wyrósł do wysokości dwóch metrów i trzynastu centymetrów, fundacji MG13 i przyjazdach do Polski rozmawiam z Marcinem Gortatem.

 / Fot. Wojtek FigurskiSport ma we krwi - mama Alicja była wielokrotną reprezentantką polskiej kadry narodowej w siatkówce. Ojciec Janusz jest natomiast byłym bokserem, dwukrotnym brązowym medalistą olimpijskim w wadze półciężkiej. Sam Marcin gra w najbardziej prestiżowej lidze koszykarskiej świata - NBA. / Fot. w24Co koniecznie musisz zrobić, przyjeżdżając do Polski?
Zawsze po przyjeździe do Polski muszę zobaczyć się z moimi rodzicami. Staram się też oczywiście odwiedzić jak największą liczbę członków mojej rodziny. Niestety zawsze utrudniają mi to moje obowiązki, które mam w stosunku do wielu firm, sponsorów i instytucji. Z pewnością muszę też wpaść do mojego brata, który czeka na mnie z gromadą przyjaciół i znajomych.

Bez czego przyjazd nie byłby w pełni udany?
Bez spotkań z moją mamą i naszych wspólnych obiadów. Moja mama zawsze przygotowuje fantastyczne dania: szaszłyki, schabowe, czy zwykłe najprostsze kotlety mielone – to są rzeczy, na których się wychowałem. I dzięki którym wyrosłem, aż do 2 metrów i 13 centymetrów

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo sympatyczny człowiek. Gratuluję wywiadu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.