Facebook Google+ Twitter

Gorzów na kolanach. Unia Leszno - Stal Gorzów 61:29

Kompromitacja - tak w skrócie można nazwać postawę gorzowskiej drużyny w pierwszej kolejce Speedway Ekstraligi.

Na leszczyńskim torze miały spotkać się dwie, wyrównane, drużyny pretendujące do tytułu drużynowego mistrza Polski, tymczasem zobaczyliśmy klęskę gorzowskiej drużyny.

Całkowicie zawiódł lider Stali Tomasz Gollob, który po defekcie w swoim drugim starcie nie potrafił już do końca spotkania odpowiednio ustawić pozostałych silników i zanotował na swoim koncie tylko 4 oczka, w tym jedno zwycięstwo, które było jedynym zwycięstwem indywidualnym zawodników z Gorzowa!

Zarówno Rune Holta jak i Peter, Karlsson, którzy mieli być mocnymi punktami drużyny w tym spotkaniu nie spełnili oczekiwań kibiców zdobywając łącznie trzynaście oczek. Zawiódł również Rafał Okoniewski, który w swoich dwóch startach zdobył zaledwie jeden punkt wyprzedzając swojego kolegę z drużyny.

Zupełnie inaczej zaprezentowała się ekipa Unii Leszno, w której to komplet punktów zdobyli Jarosław Hampel oraz Leigh Adams. Niewiele gorzej spisał się również Krzysztof Kasprzak, który zdobył 11 punktów oraz Damian Baliński legitymujący się 9 oczkami. Po siedem punktów dorzucili jeszcze Adam Shields oraz Jurica Pavlic i to sprawia, że można śmiało zaryzykować stwierdzenie, iż punkt bonusowy z tego dwumeczu trafi do leszczyńskich byków.

Unia Leszno:
9. Krzysztof Kasprzak
11+1 (2,1,3,2*,3)
10. Damian Baliński
9+3 (1*,3,2*,1,2*)
11. Leigh Adams
13+2 (3,2*,3,2*,3)
12. Adam Shields
7 (0,3,1,3)
13. Jarosław Hampel
14+1 (3,3,3,3,2*)
14. Sławomir Musielak
0 (U,0)
15. Jurica Pavlic
7 (3,0,1,3)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.