Facebook Google+ Twitter

Gość specjalny na koncercie Tomasza Makowieckiego!

Zagrał na płycie, pojawi się również na koncercie promującym album – 6 listopada w warszawskim Basenie z Tomaszem Makowieckim wystąpi Władysław Komendarek.

 / Fot. Materiały prasoweSiedzieliśmy w pokoju zawalonym sprzętem, fortepian, kontrabas, kupa elektroniki, przedwojenne winyle. Zaczął mnie pytać, kim jestem, co robię, po co do niego przyjechałem. A potem odpalił graty i zagrał nam koncert. Poczułem, że naprawdę mam do czynienia z geniuszem. To jest szaman, wybitna postać – tak Makowiecki wspominał pierwsze spotkanie z legendą progresywnej elektroniki w wywiadzie dla T-Mobile Music. Wizjonerska, wyprzedzająca swój czas muzyka Komendarka była jedną z inspiracji stojących za „Moizmem”, nową, wydaną w październiku płytą Makowieckiego. 6 listopada Komendarek będzie towarzyszył Makowieckiemu na scenie. Niezwykły gość doskonale oddaje hasło przyświecające wydarzeniu – „Za życie niezwyczajne”.
Tomasz Makowiecki zagra z zespołem w składzie: Patryk Stawiński, Kuba Staruszkiewicz, Olek Świerkot. Bilety na koncert są dostępne w kasie klubu oraz sieciach: ebilet.pl, ticketpro.pl, muno.pl, eventim.pl, evenea.pl

Do sprzedaży trafiła również limitowana pula specjalnych wejściówek z płytą zawierającą niepublikowany wcześniej utwór Makowieckiego – do kupienia w klubie i barze Beirut (ul. Poznańska 12).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.