Facebook Google+ Twitter

Gościniec Łomżyński 2011 - występ Dody

Podczas Gościńca Łomżyńskiego Doda wykonała kilkanaście piosenek, które wraz z nią śpiewała publiczność.

Doda w Łomży / Fot. SuperŁomża.plWokalistka w Łomży wykonała znane hity, jak "Dżaga" czy "Dwie bajki" oraz nowe utwory z trasy koncertowej "The seven temptations tour". Gdy zakończyła swój koncert, publiczność wywołała
ją ponownie. Doda zaśpiewała piosenkę, którą zapowiedziała słowami: "W żadnym radio jej nie usłyszycie, jedyną okazją jest koncert w Łomży!"

Koncert wzbudził ogromny podziw wśród wielotysięcznej widowni. Doda podbiła serca głównie nastoletnich fanów. Jej samej, łomżyńska publiczność także przypadła do gustu. Na widok odpalonych rac i wywieszonego przez kibiców ogromnego transparentu z napisem JUŻ W ŚRODĘ ŁKS ŁOMŻA OKS STOMIL Doda spontanicznie pozdrowiła łomżyński klub.Moim zdaniem, fanów Dody przybędzie po koncercie w Łomży. Tutaj znajdziesz kilka zdjęć z wcześniejszej części festynu.

Ludzie zgromadzeni na koncercie Dody. / Fot. Paweł Dąbrowski / Fot. SuperLomza.pl

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.