Facebook Google+ Twitter

Gosiewska o raporcie Millera: zamknęli nas w osobnej sali. Jesteśmy obrażani

Poznaliśmy raport komisji Jerzego Millera. Na konferencję zostali zaproszeni nie tylko dziennikarze, ale także rodziny ofiary katastrofy. Już wiadomo, że część rodzin nie przyszła. - Na zaproszeniach nikt nie napisał, że będziemy siedzieli w innej sali. Po raz kolejny jesteśmy obrażani. Jeśli mielibyśmy oglądać prezentację w telewizji, to spokojnie możemy to zrobić w domu - mówiła przed konferencją na antenie TVN24 Beata Gosiewska.

- Zaproszenie dostałam w środę o godz. 16. Mailem. Część rodzin w ogóle nie dostała zaproszeń - mówiła oburzona Beata Gosiewska. - Ja przyszłam, ale wiele osób się nie pojawi. Trzeba też
pamiętać, że są wakacje.

Czytaj także: Raport Millera ws. Smoleńska. Jak zareagują Kaczyński i Tusk?

Żona Przemysława Gosiewskiego zapowiedziała, że będzie zadawała pytania na konferencji. O ile będzie miała taką możliwość - dla rodzin przewidziano osobną salę. To także oburzyło Beatę Gosiewską: - Zostaliśmy zaproszeni na konferencję i chcielibyśmy być z dziennikarzami. Na zaproszeniach nie było informacji, że przewidziano dla nas inną salę. Po raz kolejny jesteśmy obrażani. Jeśli mielibyśmy oglądać prezentację w telewizjii, to spokojnie możemy to zrobić w domu.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

joanna49
  • joanna49
  • 03.08.2011 22:03

Przecież gdyby panią Gosiewską posadzono w sali razem z dziennikarzami "po raz kolejny byłaby obrażana"!

Komentarz został ukrytyrozwiń
pstragpotokowy
  • pstragpotokowy
  • 30.07.2011 12:10

...uprasza sie o nierzucanie ohydnych Kalumni na czcigodna osobe Pani Gosiewskiej...Pierwszej Wdowy Wielkiej Rzeczpospolitej...albowiem Pani Gosiewska jest osoba o nieposzlakowanej opinii, cieszaca sie doskonala i nieskazitelna Reputacja...o jej zdanie w roznych zagadnieniach i dylematach czesto pytaja dziennikarze z rozmaitych wydawnictw i publikacji...Pani Gosiewska juz niedlugo zostanie Poslanka na Sejm Rzeczpospolitej i bedzie niestrudzenie pracowac nad naprawa w/w Rzeczpospolitej...i niech Pan ma ja w Swojej opiece...ja takze bede sie za Pania Poslanke modlic zarliwie...wraz z cala rodzina oczywiscie i naturalnie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 29.07.2011 22:08

Dziś pani Gosiewska miała pretensje dlaczego na bliźniaczym Tu 154 nie było prób symulujących wybuch bomby [teoria wiecznie żywa] Można było jeszcze nadmuchać helu , Czy te próby zadowoliły by panią Gosiewską ? NIE , znalazły by się kolejne wątpliwości i tak w kółko aż do wyborów -podobno kandyduje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 29.07.2011 18:26

Nie mam żadnych , nawet najmniejszych wątpliwości, że to co "Gosiewskie" jest obłe, brzydkie i odpychające. Ale niejaka kobita, zwana Merta, ma tożsame cechy co Gosiewskie plus zacofanie i ciemnota, a to jest dno - minimum dwa razy głębiej jak Maciarewicz i Gosiewskie razem wzięci. To jest monstrualny, rozhisteryzowany prymityw, przy którym nawet pudernice generałowe bledną. No może kapryśna rzecznikowa E. Kochanowska upierdliwością Mercie dorównuje. I tu są moje wątpliwości, czy dla niektórych los wbrew pozorom, nie okazał się łaskawy - uwalniając ich od tych okrutnych babsztyli. Tylko dlaczego ku...a obdarowano je ćwierćmilionowymi odszkodowaniami ? Co w tych "woreczkach" brylanty mieli ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.07.2011 13:48

Nie skomentuję, bo chamstwa się nie komentuje. Dla Twojej wiadomości: to nie są plotki, tylko fakty. A Ty możesz wierzyć ślepo łzom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.07.2011 13:29

Panią Gosiewską obraża wszystko, począwszy od kwoty, jaką otrzymała na konto, a skończywszy na tym, że dziś nie dostała tronu tylko "zamknięto ją w sali" i zamiast kalmarów podano słone paluszki. Hańba.

Nie obrażało jej jednak to, kiedy warszawscy urzędnicy wytykali ją palcami i szydzili z niej ukradkiem, gdy wskoczyła Edgarowi do łóżka, rozrywając świętość związku małżeńskiego i odciągając ojca od dzieci, a męża od żony.

Najciekawsze jest to, że kiedy znalazła świetnie płatną robotę w Departamencie Płatności Bezpośrednich Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie (jak twierdzą po cichu warszawscy urzędnicy tylko dzięki protekcji Edgara) bardzo obrażało ją zwyczajne pytanie mediów, dlaczego tak szybko awansowała zza przysłowiowej lady do ARiMR. - Dostałam pracę, bo mam wykształcenie rolnicze i wygrałam konkurs. A kim miałabym być, sprzątaczką?

Panią Beatę bardzo wiele obraża, ale powinna spojrzeć na siebie, na swoją moralność, a dopiero później nauczać publicznie moralności innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rafi
  • rafi
  • 29.07.2011 11:28

Gosiewska to chora baba dla niej liczy sie tylko KASA