Facebook Google+ Twitter

Gospel z głębi duszy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-10-30 02:39

Koncert chóru "Żywa Woda" pt. "Gospel z głębi duszy" podczas którego będzie można posłuchać tradycyjnych pieśni gospel w wykonaniu trójgłosowym oraz msza święta z oprawą muzyczną w stylu gospel czeka każdego, kto w niedziele 12 listopada przyjdzie do poznańskiego kościoła p.w. św. Jana Kantego.

Logo chóru Żywa WodaGospel to w języku angielskim Ewangelia. Pieśni gospel są zatem oparte o Nowy Testament i naukę Jezusa Chrystusa. Powstały na początku XIX wieku wśród afro-amerykańskich niewolników. Niosą ze sobą bardzo głęboki przekaz, są pełne ekspresji wyrażającej tęsknotę, nadzieję, wiarę, miłość i niezwykłą relację z Bogiem. Muzyka gospel to muzyka ludzkich serc. Nie tworzy się jej dla sławy pieniędzy i publiczności. Jest odpowiedzią na niepojętą łaskę Boga i wyrazem wdzięczności dla Niego. Jest Dobrą Nowiną w złych czasach. Płynie prosto z głębi duszy...

Jak co tydzień zapraszamy na godz. 18:30 na mszę św. dla młodzieży studiującej i pracującej, z oprawą muzyczną w stylu gospel, do kościoła p.w. św. Jana Kantego w Poznaniu (ul. Grunwaldzka 86).

Zaraz po mszy rozpocznie się koncert "Gospel z głębi duszy". Będzie on poświęcony muzyce gospel oraz historii tej muzyki. Usłyszymy tradycyjne pieśni gospel w wykonaniu trójgłosowym, śpiewane w języku angielskim. Będzie to wieczór uwielbienia Boga, wspólnej modlitwy i radości. Wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.