Facebook Google+ Twitter

Gospelowe rytmy zagoszczą w Łodzi

Gospelowe dźwięki zabrzmią 25 marca w Łódzkim Domu Kultury. Na scenie wystąpi Chór Gospel 8dzień i The Gospel Time.

 / Fot. Fot. Wojciech KujawskiGospelowe dźwięki zabrzmią 25 marca w Łódzkim Domu Kultury. Na scenie wystąpią Chór Gospel 8dzień i The Gospel Time.

Oba zespoły są doskonale znane w łódzkim środowisku muzycznym. Pierwszy z nich początkowo występował pod nazwą Gospel Worship Group, a następnie już jako Chór Gospel 8dzień. Od początku działalności w repertuarze zespołu zawierają się tradycyjne pieśni gospel, negro spirituals, utwory z gatunku praise & worship, a także polskie pieśni religijne i kolędy. Wszystkie utwory wykonywane są a cappella oraz z towarzyszeniem sekcji rytmicznej TAO.

 / Fot. Fot. Wojciech Kujawski20-osobowym zespołem studentów i absolwentów szkół wyższych dowodzą Sylwia Tomaszewska i Sebastian Szokalski. The Gospel Time znany jest z oryginalnych aranżacji z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego Freeks. To połączenie sprawia, że ich koncerty są dynamiczne i doskonale odbierane przez publiczność. Grupa pod kierownictwem Malwiny Lewińskiej i Moniki Marszałek ma na swoim koncie wiele koncertów i warsztatów w całej Polsce.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18. Bilety na koncert, w cenie 10 złotych można kupić w kasie ŁDK, Strefie Biletów (Piotrkowska 59), Centrum Informacji Kulturalnej (Piotrkowska 102a).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.