Facebook Google+ Twitter

Gospelowe tournée Norrisa Garnera

Gwiazda muzyki gospel Norris Garner ruszy z konińskim chórem w krótką, acz interesującą trasę koncertową, w trakcie której trwania, każdy będzie mógł posłuchać dobrej muzyki za darmo!

Plakat / Fot. organizatorJakiś czas temu informowaliśmy o zbliżającej się wizycie Garnera w Polsce. Artysta poprowadzi, 25 sierpnia, pierwsze w Koninie warsztaty muzyki gospel. Jeżeli jednak nie macie czasu, by wpaść na występy w parafii św. Wojciecha w Koninie, mamy dobrą wiadomość. Czarnoskórego gwiazdora można będzie posłuchać w trzech innych miejscowościach. Norris wraz z Konin Gospel Choir i zespołem Holy Noise wystąpią także w Głowaczewie (29 sierpnia), Szwecji (koło Wałcza) oraz Pile - 30 sierpnia.

Oprócz muzyki gospel, uczestnicy występów będą mogli zapewne posłuchać o przemyśleniach dotyczących wiary, wygłaszanych przez wspaniałego muzyka, którego życie oparte jest na głębokiej wierze w Boga.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 14.08.2009 15:57

Tak, tak wspaniałych muzyków jest dużo. Jak dobrze, ze napisałaś ten artykuł, bo kilku artystów, których wymieniłaś ja po prostu nie znałem. Uzupełnię zatem swą wiedzę Idę posłuchać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że tak:) Znam wielu wspaniałych muzyków gospel takich jak Peter Francis, Ruth Lynch, Paul Watson, Wayne Ellington... Można by wymieniać i wymieniać...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.08.2009 12:00

Agnieszko

5+ Gospel-to jest to. Dobrze, że przypomniałaś o Norrisie Garnerze. A czy nazwisko Mahalia Jackson coś Ci mówi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.