Facebook Google+ Twitter

Gospodarczy Horyzont Gwiazd 2013

W reprezentacyjnej sali Politechniki Krakowskiej 17 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie udziału Małopolski i Podkarpackiego w 7. Programie Ramowym. Konferencja nosiła tytuł HORYZONT GWIAZD 2013.

Baner 7 Programu. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówLaureatami Prowadzący konferencję. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków„Gwiazda 7. Programu Ramowego" zostali:

I. Kategorii Jednostka Naukowa tytuł otrzymali:
- Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk w Krakowie.
- Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

II. Kategorii Przedsiębiorca tytuł otrzymała firma Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego WSK „PZL - Rzeszów" S.A.

III. Kategorii Jednostka Samorządowa lub Instytucja Otoczenia Biznesu tytuł otrzymał Wręczanie nagrody przedstawicielką Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówUrząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie.

Nagrodzony. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówIV. Kategorii NAGRODA INDYWIDUALNA przyznano:
- prof. dr hab. inż. Andrzejowi Dziechuciowi z Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
- prof. dr hab. Maciejowi Małeckiemu z Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
- prof. dr hab. Janowi Potempie z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Do podstawowych celów konkursu było uhonorowanie uczestników najciekawszych projektów realizowanych z budżetu 7. Programu Ramowego oraz zachęcenie do udziału w obecnie rozpoczynającym się właśnie nowego programy Horyzont 2020.

VIP y na konferencji. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówKonferencja 17 grudnia w sali konferencyjnej Kotłowni na terenie Kampusu Politechniki w Krakowie była podsumowaniem w związku zakończeniem 7. Programu Ramowego Regionalnych Punkt Kontaktowy tego programu.

Działał nieprzerwanie od 15 lat przy Centrum Transferu Technologii. Politechnika w Krakowie w dowód uznania zorganizowała konkurs na „Najaktywniejszego Uczestnika 7. Programu Ramowego” z województwa małopolskiego i podkarpackiego.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.