Facebook Google+ Twitter

Gospodarka Światowa i Krajowa jej wyzwania we współczesnych...

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-14 09:40

Konferencja "Gospodarka Światowa i Krajowa jej wyzwania we współczesnych czasach" adresowana jest przede wszystkim do przedstawicieli świata naukowego oraz praktyków różnych dziedzin biznesu zajmujących się aspektami gospodarki..

www.naukowa.konferencja.orgWażnym wydarzeniem organizowanym w Szczecinie w dniach 10 i 11 września w Willa Ogrody jest konferencja naukowa. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do przedstawicieli świata naukowego oraz praktyków różnych dziedzin biznesu zajmujących się aspektami gospodarki światowej i krajowej. Celem Konferencji jest utworzenie interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy i
wymiany doświadczeń praktyków życia gospodarczego z przedstawicielami nauki reprezentującymi różne dyscypliny naukowe, a także wykazanie konieczności ciągłej współpracy świata praktyki gospodarczej i świata nauki. Podczas konferencji odbędzie się prezentacja wyników badań naukowych, będą przeprowadzone otwarte panele dyskusyjne według sesji konferencji, odbędzie się prezentacja przedsiębiorstw oraz będą wystawione książki naukowe do nabycia. Przed i po konferencji publikowane są materiały konferencyjne w tym książki naukowe wydawane w Naukowym Wydawnictwie IVG.
www.naukowa.konferencja.org
(Aleksandra Fudali)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.