Facebook Google+ Twitter

Gotye zagra w Warszawie już 5 listopada!

Wielkimi krokami zbliża się bardzo wyczekiwana data 5 listopada. Na warszawskim Torwarze po raz pierwszy w Polsce wystąpi Gotye.

 / Fot. Eva Rinaldi/CC BY-SA 2.0Gdyby Gotye wziął udział w konkursie Eurowizji z piosenką "Somebody That I Used To Know", to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że pobiłby rekord eurowizyjnych oddanych głosów w całej historii. Myślę, że nawet ciągle praktykowana zasada "głosuję na sąsiada" w tym przypadku by nie zadziałała. Porażająca siła i nośność utworu, zagwarantowała Gotye niespotykaną oraz długotrwałą popularność.

I nagle wszystko się zmieniło...


Gotye, z pochodzenia Belg, praktycznie od razu po urodzeniu z rodziną przeniósł
się do Australii. Jego pierwsze eksperymenty muzyczne zaowocowały dwoma albumami, które nie przyniosły mu oszałamiającej popularności. Znaczącym momentem w karierze artysty stał się trzeci krążek - "Making Mirrors", który wywrócił jego dotychczasowe życie do góry nogami. Singiel "Somebody That I Used To Know" z prędkością światła obiegł cały świat, utrzymując czołowe miejsce na listach przebojów przez długi czas.

Utwór wykonany wraz z Kimbrą w błyskawicznym tempie osiągnął gigantyczny współczynnik wyświetleń w serwisie YouTube. Obecnie liczba odsłon plasuje się już na poziomie 400 mln.

Skala i wydźwięk singla promującego album, powtarzanie go wiele razy dziennie w rozgłośniach radiowych, spowodowały niestety negatywny efekt "co za dużo, to nie zdrowo". Sytuacja ta doprowadziła do pojawienia się w sieci wielu parodii utworu.

Wizyta Gotye w Polsce to wyjątkowa okazja, by usłyszeć przebój 2012 r. na żywo. Występ jest częścią trasy koncertowej wokalisty po Europie.

Bilety: 120-130 zł

Plan koncertu:
18.00 - otwarcie drzwi
19.00 - Jonti
20.10 - Gotye

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.