Facebook Google+ Twitter

Gowin chce powrotu Kaczyńskiego. "Chodzi o głosy katolickich japiszonów"

Jarosław Gowin chciałby, aby PiS wrócił do władzy - tak twierdzi Michał Kamiński. Politykowi miałoby zależeć na tym, ponieważ wtedy sam mógłby wejść do rządu.

 / Fot. Wojciech Barczyński/PolskapressePolska Razem Jarosława Gowina w różnych sondażach plasuje się na granicach progu wyborczego. Sytuacja miałaby się zmienić, gdyby do władzy wrócił PiS - tak przynajmniej twierdzi Michał Kamiński. Według eurodeputowanego Gowinowi zależy na tym, aby rządził Jarosław Kaczyński, ponieważ sam wtedy mógłby wejść do Sejmu.

"Gowin twierdzi, że chce być normalną partią konserwatywną, ale skutkiem głosowania na tę partię będzie powrót PiS do władzy. Gowin konserwatysta chce pomóc Kaczyńskiemu, który otwarcie mówi, że chce w Polsce rewolucji" - mówił w wywiadzie udzielonym "Gazecie Wyborczej". "Będziemy mieli zimną wojnę z Europą i zimną wojnę z Rosją, co naprawdę nie jest dobrym pomysłem dla Polski. A Antoni Macierewicz będzie w tym rządzie wicepremierem" - przewiduje.

Z tego też powodu Kamiński odmówił współpracy z Jarosławem Gowinem. Przyznał, że nie chce wiązać się z inicjatywą, która ma niewielkie szanse powodzenia i nie chce, aby znów rządził PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 29.12.2013 11:14

"Z tego też powodu Kamiński odmówił współpracy z Jarosławem Gowinem. (...) nie chce, aby znów rządził PiS".

W wyborach do europarlamentu ma mieć zapewnioną "jedynkę" z listy PO. To jest powód.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zasmakował ten pan " ministrowania ".Teraz mu nawet Kaczyński nie przeszkadza . Na kongresie założycielskim swojej partii nie zostawił suchej nitki na JK .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz widać jak z tego "świętoszka" wylazło samo zło.Nie można uwierzyć,że takiemu du... powierzono tekę ministra sprawiedliwości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.