Facebook Google+ Twitter

Gowin: Kluzik-Rostkowska musi w ramach PO odbudować swą wiarygodność

Joanna Kluzik-Rostkowska zaryzykowała wiarygodnością. Będzie miała 4 lata na to, żeby odbudować swą wiarygodność w oczach tych, u których ją straciła. Cieszę się, że będzie to czynić, pracując w Platformie - powiedział Jarosław Gowin z PO.

W Kontrwywiadzie Konrada Piaseckiego w RMF FM Jarosław Gowin z Platformy Obywatelskiej ocenił, że przechodząc z PJN do PO z Joanna Kluzik-Rostkowska zaryzykowała swoją wiarygodnością. - Będzie miała 4 lata na to, żeby odbudować tę wiarygodność w oczach tych, u których ją straciła, poprzez działanie - powiedział Gowin i dodał: - Bardzo się cieszę, że będzie działać w ramach Platformy.

Czytaj też:


Kluzik-Rostkowska na konwencji PO: podoba mi się wasze towarzystwo
Joanna Kluzik-Rostkowska odeszła z PJN. Wejdzie do klubu Platformy


Poproszony o ocenę stylu, w jakim Kluzik-Rostkowska zmieniała przynależność partyjną, Gowin odpowiedział wymijająco. - Jeżeli pan mnie pyta o to, co mi się podobało - zwrócił się do Piaseckiego - to bardzo mi się podobała reakcja pozostałych polityków PJN-u, z Pawłem Kowalem na czele. Paweł Kowal jest osobą znacznie ode mnie młodszą, ale tutaj, w tym studio, chylę czoło przed klasą, z jaką się zachował - podkreślił.

Zapytany, czy nie obawia się, że ten polityczny transfer zrazi wyborców do Platformy Obywatelskiej, polityk odpowiedział, że nie. - Platforma jest partią szeroką, wielonurtową. I to jest pewna siła - podkreślił. Natomiast musimy sobie zadać pytanie, i myślę, że zrobimy to w następnej kadencji Sejmu, jakie są granice tej otwartości - zaznaczył.

Czytaj też:


Ziobro: Kluzik-Rostkowska i Tusk robią ludzi w balona
"Po wyborach przepadnie" - politycy o Kluzik-Rostkowskiej na konwencji PO


Rozwijając ten wątek Jarosław Gowin odniósł się do postaci Izabelli Sierakowskiej. - Żarliwa apologetka PRL, osoba o radykalnie antykościelnych poglądach - ona miałaby być popierana przez partię należącą do klubu chadeckiego w Parlamencie Europejskim? To byłoby dziwaczne - powiedział Gowin, odnosząc się do pojawiających się w mediach pogłosek o kolejnych możliwych przejściach do Platformy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

zx
  • zx
  • 04.10.2011 23:59

poslanka:wtyka,zdrajca,hipokrytka,cyniczka,karierowiczka,....

WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach".


.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mysza
  • Mysza
  • 16.06.2011 19:01

No cóż...ktoś całkiem słusznie zauważyl ze pani Kluzik-Rostkowska jest wierna jednej rzeczy...czerwonemu zakietowi, w którym niezmiennie sie pojawia:)...zobaczymy jak bedzie z wiernościa PO

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.