Facebook Google+ Twitter

Gowin komentuje słabe wyniki PO: "Nie boli mnie ten spadek"

Jarosław Gowin, minister sprawiedliwości, powiedział w Radiu Zet, że nie boli go spadek sondażowy Platformy, tylko to, że przyczynił się do niego "prosty błąd w końcowej fazie sprawy ACTA".

Sonda

Czy PO wygra następne wybory parlamentarne?

 / Fot. w24- Nie boli mnie ten spadek, bo zawsze wypowiadałem się o uprawianiu polityki pod dyktando sondaży, boli mnie co innego, boli mnie to, że część tego spadku, że tak powiem, zarobiliśmy za bezdurno, czyli za prosty błąd w końcowej fazie sprawy ACTA, natomiast całość spadku myślę, że trzeba tłumaczyć splotem. Splotem z jednej strony, no właśnie paru błędów, a z drugiej strony pewnych działań reformatorskich, które albo już są w toku, albo zostały zapowiedziane - powiedział dziś rano w rozmowie z Moniką Olejnik poseł PO Jarosław Gowin, który jest również ministrem sprawiedliwości.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaJak podaje radiozet.pl, Gowin twierdzi, że Platforma popełniła w sprawie ACTA dwa podstawowe błędy - brak pełniejszej konsultacji społecznej oraz moment, w jakim została podjęta decyzja i tryb jej podjęcia.

Minister Gowin odniósł się również do działalności Krzysztofa Rutkowskiego i jego udziału w sprawie małej Magdy. - W sensie prawnym być może stanowisko w tej sprawie będzie musiał zająć sąd, w sensie moralnym – jego działania są dla mnie odrażające - stwierdził minister sprawiedliwości. Gowin dodał, że choć może mieć swoje uwagi do działalności policji i prokuratury, to jest przekonany, że działania policji i prokuratury bardzo szybko doprowadziłyby do ustalenia tych faktów, które wcześniej ustalił Krzysztof Rutkowski.

W audycji Jarosław Gowin powiedział też, że współpraca z prokuratorem Andrzejejm Seremetem układa mu się bardzo dobrze. Jak powiedział minister, nie przyjmuje do wiadomości tego, że w prokuraturze istnieje podział polityczny. Stwierdził, ze prokuratura nie jest dziś upartyjniona czy poddana naciskom jakichś grup interesów.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

zet
  • zet
  • 12.02.2012 20:13

Politycy honoru nie mają. To są malutcy, podli ludzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
były wyborca
  • były wyborca
  • 12.02.2012 19:54

Powinien jednak Pana Ministranta boleć ten spadek bowiem nie długo koniec Pana kariery .Moim zdaniem to najsłabszy minister tego rządu,oczywiście razem z panią Muchą i Piterą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fido
  • fido
  • 12.02.2012 19:48

chyba spóznicje sie na ten po-cjąg niema komu dla was układac torów

Komentarz został ukrytyrozwiń
darekww
  • darekww
  • 12.02.2012 19:47

A czy jakikolwiek minister powiedział, że jak on rządzi to prokuratura jest upartyjniona czy poddana naciskom jakichś grup interesów. Gowin bredzi to samo co wszyscy jego poprzednicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
OBŁUDA PO
  • OBŁUDA PO
  • 12.02.2012 15:20

Precz z rządami PO! Kto nie chce tych rzadów, niech się dołącza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie chcemy PO!
Nie chcemy Donalda Tuska!
Nie chcemy obłudy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
  • bob
  • 12.02.2012 13:01

Opus Dei na wpływy przez swoich poddanych w rangach ministrów, itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zofia
  • Zofia
  • 12.02.2012 12:58

"Młodzi,wykształceni i z wielkich miast" mają wreszcie szparki w oczach,czekamy na pełne otwarcie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
SUPER MINISTER GOWIN
  • SUPER MINISTER GOWIN
  • 12.02.2012 09:00

Pan Jarosław Gowin jednym z najmądrzejszych i najroztropniejszych posłów iministrów w PO. Takie głosyataku sa nieuzasadnione.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MOHER
  • MOHER
  • 11.02.2012 17:36

Proszę pana Gowina o jakie sploty panu chodzi???Co to za wyrażenie?Chyba głupoty z pańskiej strony.Wasi wyborcy stracili do was zaufanie i finito szanowny panie,a przez pana to mi się zrobiła wrażliwa konstrukcja psychiczna.Musi pan coś zrobić -wszak jest pan ministrem !!!!I to sprawiedliwości!!!Ma pan zasługi np.w obronie no tych jak im tam -plemników[jestem stara i zapomniałam na ten czas co to za dziwo].Moze by tak wprowadzic jakis terror ---no chyba nie naśle pan na mnie tych w kominiarkach o 6 rano ????Jest takie przysłowie====JAK NIE BĘDĄ SIĘ CIEBIE BAĆ TO BEDĄ SIĘ Z CIEBIE ŚMIAĆ====sERDECZNE POZDROWIENIA!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ruchacz
  • ruchacz
  • 11.02.2012 17:18

Pan Gowin zatwardziały konserwatysta ugrupowań prawicowo-chujowych. Strażnik banku spermy, plemników i zygot. Jakże on przejmuje się każdym zarodkiem, każdą kroplą wypuszczonej spermy, a jak znajdzie jajeczko - chłop cipieje. Jakiś kolekcjoner - kurwa mać i ten ryży piłkarz obsadził nim resort sprawiedliwości !! Pojebało się na Platformie ! Platforma pełna śmieci.