Facebook Google+ Twitter

Gowin miał rację. Platforma dopisywała martwe dusze

Od 22 do 23 marca dopisano do małopolskich kół Platformy Obywatelskiej 433 osoby. Tym samym potwierdzają się słowa Jarosława Gowina, który po przegranych wyborach na przewodniczącego partii mówił o "nocach cudów".

 / Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski"21 marca wieczorem zarząd krajowy zdecydował, że przy wyborach wewnętrznych pod uwagę będą brani tylko ci członkowie, którzy do dnia poprzedniego zostali przyjęci przez zarządy kół. Na ujawnienie tych informacji i wpisanie konkretnych nazwisk do rejestru był czas do 23 marca, do północy. Stąd taka intensyfikacja wpisów" - tłumaczy "Gazecie Wyborczej" szef małopolskiej PO, Ireneusz Raś.

"Znowu są "noce cudów" - mówił Jarosław Gowin po ogłoszeniu wyniku wyborów na przewodniczącego Platformy i dodał, że w Małopolsce na listy uprawnionych do głosowania wpisano kilkaset osób. Według informatorów "Wyborczej" większość nowych członków partii przypisano do kół związanych z Rasiem. Zrobiono to w ostatniej chwili, by nie mógł zareagować konkurent posła, Grzegorz Lipiec (kojarzony z Grzegorzem Schetyną).Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A jednak... niby wszystko zgodnie z przepisami, ale jednak wydźwięk tej informacji fatalny. I jednak okazuje się, że Gowin nie wymyślił sobie tych zarzutów, o co oskarżali go partyjni koledzy. Co oni na to? Wydaje się, że nabrali wody w usta...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.