Facebook Google+ Twitter

Gra miejska Foto Agenci, czyli sposób na wakacyjną nudę

Portal ZwalczNudę.pl już 14 lipca organizuje kolejną tematyczną grę miejską.

Plakat gry miejskiej Foto Agenci: Kryptonim Olympus / Fot. zwalcznude.plTym razem uczestnicy będą mogli poczuć się niczym agenci, rozwiązując detektywistyczne zagadki. „Foto Agenci: Kryptonim Olympus”, bowiem tak nazywa się seria gier, organizowana jest wspólnie z firmą Olympus oraz Akademią Fotografii.

Uczestnicy gry zostaną podzieleni na drużyny, które będą miały do wykonania ciekawe zadania. Organizatorzy zadbali, aby sobotnie zmagania były emocjonujące. Dlatego zespoły będą konkurować w zawodach sportowych oraz w rozwiązywaniu zagadek logicznych, a na dodatek przedstawiciel każdej drużyny będzie rejestrował sportową rywalizację za pomocą aparatu fotograficznego marki Olympus.

Poprawne wykonywanie kolejnych zadań nie jest jedynym wyzwaniem jakie zostanie postawione przed uczestnikami. Równoległym celem jest stworzenie jak najlepszej fotorelacji z gry. Z tego powodu na każdym etapie zabawy, pomocą będą służyć przedstawiciele Olympus oraz Akademii Fotografii, którzy zdradzą uczestnikom tajniki profesjonalnego robienia zdjęć.

Pierwsza edycja serii fotograficznych gier miejskich, odbędzie się w drugą sobotę lipca na warszawskiej Pradze. „Foto Agenci: Kryptonim Olympus” rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa do godziny 20 –mówi Krystyna Radkowska z portalu www.zwalcznude.pl. Na koniec zabawy, każda drużyna przekaże swoją fotorelacje z wydarzenia. Następnie po ukończeniu kolejnych planowanych gier miejskich w całej Polsce, zostanie wyłoniony zwycięski fotoreportaż. Dodatkowo, wszystkie fotorelacje, które przejdą przez eliminację lokalną, zostaną opublikowane w Internecie –dodaje Radkowska.

Portal ZwalczNudę.pl zadbał, żeby sceneria gry była unikatowa. Łączyć będzie w sobie zarówno niesamowite otoczenie zabytkowej architektury XIX wieku, jak i atmosferę tajemnicy, zagadki, rywalizacji oraz kreatywności. To wszystko będzie połączone dobrą zabawą. Organizatorzy mają duże doświadczenie w przygotowaniu podobnych wydarzeń, m.in.: gry miejskiej opartej na realiach serialu „Alternatywy 4”, która cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem.

Rejestrować drużyny można pod adresem e-mail gra@zwalcznude.pl, do 10 lipca. Gra jest odpłatna –udział kosztuje 30 złotych na drużynę. Do wygrania będą aparaty firmy Olympus. Kolejna gra z tej serii odbędzie się 21 lipca w Gdańsku, a następne we wrześniu w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Łodzi.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie zwalcznude.pl


***
ZwalczNude.pl to portal internetowy organizujący liczne gry miejskie na terenie największych polskich miast. Są one dedykowane osobom aktywnym, które lubią spędzać wolny czas poza domem. Portal pełni również funkcję wirtualnej platformy, za pośrednictwem której, użytkownicy mogą dzielić się między sobą pomysłami na walkę z nudą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Kremówka
 • Kremówka
 • 08.07.2012 19:11

Mało czasu zostało na zebranie drużyny, ale pewnie wezmę udział.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Student
 • Student
 • 07.07.2012 21:25

Dla studenta po sesji to dobra rozrywka na odstresowanie, do tego można poznać miasto od strony, której się wcześniej nie widziało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Odyn
 • Odyn
 • 06.07.2012 23:14

Wszyscy tak zachwalając, więc chyba zbiorę drużynę i się zgłoszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anatol
 • Anatol
 • 03.07.2012 21:35

Coś w rodzaju rozrywki dla całej rodziny. Na pewno jest to alternatywa dla osób, które nie mają jak posłać dzieciaków na kolonie, a chcieliby, żeby się dobrze bawiły. Można pociechy odciągnąć od telewizora i przy okazji samemu się odstresować przez zabawę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mefiu
 • Mefiu
 • 02.07.2012 13:46

Myślę, że nie powinno być problemu. Napisali, że udostępniają transport.
Może jeśli się poważnie zastanawiasz nad zgłoszeniem i masz wątpliwości sprawdź sobie reportaże z poprzednich gier współorganizowanych przez portal ZwalczNude.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania
 • Ania
 • 02.07.2012 12:01

Dziękuję :)
Weszłam w końcu na stronę zwalcznude.pl i doczytałam sobie co i jak.
Zastanawiam się jeszcze w jaki sposób zapewnia się transport osobom niezmotoryzowanym. Nie będzie problemu jeśli nikt w grupie nie ma prawa jazdy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Justna
 • Justna
 • 02.07.2012 09:13

Gra jest drużynowa, więc i tak potrzeba więcej niż 1 osoba (minimum 2 osoby w drużynie). Tak, w drużynie musi być przynajmniej 1 pełnoletnie osoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania
 • Ania
 • 01.07.2012 14:53

W takiej grze można wziąć udział jak się jest niepełnoletnim czy trzeba mieć dorosłego opiekuna?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.