Facebook Google+ Twitter

Gra o Tron. Zobaczcie zwiastun odcinka specjalnego (wideo)

Premiera 5. sezonu "Gry o tron" zaplanowana jest dopiero na 12 kwietnia 2015 roku. Twórcy filmu postanowili uchylić rąbka tejemnicy i przygotowali dla fanów serialu odcinek specjalny "A Day in the Life", w którym zobaczymy kulisy produkcji.

 / Fot. youtube/screenOdcinek specjalny "Game of Thrones: A Day in the Life", w którym zobaczymy kulisy produkcji, ukaże się 8 lutego. To bez wątpienia gratka dla fanów serialu, bo jego produkcja owiana jest tajemnicą. Wiemy na pewno, że zdjęcia do najnowszego sezonu kręcone są w 3 państwach: w Irlandii Północnej, Chorwacji i w Hiszpanii.

Premiera nowego sezonu "Gry o tron" odbędzie się 12 kwietnia. Polscy widzowie pierwszy odcinek będą mogli obejrzeć dzień później - 13 kwietnia.

W nowym sezonie, obok dobrze znanych bohaterów pojawią się nowe postaci. Poznamy księcia Dorana Martella i Areo Hotah - jego ochroniarza, księcia Trystana Martella - narzeczonego księżniczki Myrcelli, tak zwane Żmijowe Bękarcice czyli Obarę, Nymerię i Tyenę - nieślubne córki Oberyna Martella - informuje eska.pl.

Zobacz także: Z archiwum X powróci na ekrany? Trwają rozmowy w sprawie reaktywacji serialu

Game of Thrones Day in the Life - zwiastun:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.