Facebook Google+ Twitter

Gra The Sims 4 ma dziś swoją premierę. Czy powtórzy sukces poprzednich części?

Fani serii "The Sims" od dziś mogą cieszyć się czwartą częścią popularnej gry. Symulator życia dostępny jest na komputery PC i Mac. Nie wiadomo czy pojawi się wersja konsolowa produktu.

 / Fot. materiały prasowe14 lat po premierze "The Sims" gracze otrzymują czwartą część kultowej gry. Wszystkie dotychczasowe części wraz z dodatkami sprzedały się w liczbie ponad 175 mln egzemplarzy.

Na czym polega gra "The Sims"? To symulacja życia. Wcielamy się wybraną postać i zawiadujemy jej życiem. Istotne są wszystkie jego aspekty: od podstawowych czynności, takich jak jedzenie czy mycie się po zapewnienie swojemu bohaterowi atrakcji mniej przyziemnych i kontaktu z innymi Simami.

Gra nie posiada wygórowanych wymagań sprzętowych. Zagramy w nią na komputerze PC z systemami Windows XP (SP3), Vista (SP2), 7 (SP1), 8 i 8. Wystarczy dwurdzeniowy procesor Core2Duo lub Athlon 64x Dual Core oraz 2 GB pamięci RAM. Wymagania rekomendowane są nieco wyższe.

Cyfrowa edycja gry kosztuje 199 zł i zawiera tryby "Dusza towarzystwa", "Szalona noc" oraz niesamowite zwierzęce kapelusze i
ścieżkę dźwiękową.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.