Facebook Google+ Twitter

Gra w Mazowszu spełnieniem marzeń

Napastnik Mogielanki Mogielnica, Paweł Jaworski przymierzany jest do gry w Mazowszu Grójec. Jak sam przyznał w rozmowie z serwisem Wiadomości24.pl występy w Mazowszu byłyby jego spełnieniem marzeń.

Paweł Jaworski, to utalentowany zawodnik Mogielanki, który w sezonie 2009/2010 strzelił dla niej 15 goli. Pewne jest to, że zainteresowane nim jest Mazowsze Grójec prowadzone przez nowego trenera Roberta Radońskiego. Paweł miał być na treningach tego zespołu, ale niestety się na nich nie pojawił.

Jeden z portali sportowych podał informację, że w środę napastnik mogielniczan ma się pojawić na meczu Mazowsza z KS-em Piaseczno. Serwisowi Wiadomości24.pl udało się dowiedzieć, że nie jest to informacja pewna. Podobno nikt z grójeckiej ekipy nie kontaktował się z Pawłem. Przyznał on jednak, że pewnie ktoś niebawem się do niego odezwie.

Gra w Mazowszu byłaby dla Pawła spełnieniem marzeń. W rozmowie z nami stwierdził, że występy w IV lidze w przyszłym sezonie by mu wystarczyły. Zatem reprezentowałby on barwy ekipy grającej o dwie klasy wyżej niż jego dotychczasowy zespół z Mogielnicy.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.