Facebook Google+ Twitter

Gra Wiedźmin 2 powtórzy sukces jedynki?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-27 15:21

Twórcy zapewniają, że fabuła drugiej części gry będzie wciągająca i zmuszająca do myślenia. Pojawi się też całkowicie nowy system walki, zapewniający płynniejszą rozgrywkę i oferujący graczom szerszy wachlarz możliwości taktycznych.

 / Fot. screenGra "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" powstaje z użyciem całkowicie nowej, autorskiej technologii, zaprojektowanej od podstaw przez CD Projekt RED z myślą o tworzeniu rozbudowanych gier RPG z nieliniową fabułą. Nowa technologia zapewnia również zupełnie nową jakość w odwzorowaniu strony graficznej gry, przenosząc gracza do jednego z najbardziej wiarygodnych światów RPG jakie kiedykolwiek powstały.

„Tworząc „dwójkę" skoncentrowaliśmy się na tym, aby jeszcze lepiej zaprojektować i wykonać te wszystkie elementy, które sprawiły, że część pierwsza odniosła tak duży sukces. Wierzę że Wiedźmina 2 pokochają zarówno fani jedynki, jak również nowi gracze. Naszą pierwszą grą postawiliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę, ale jesteśmy przekonani, że Wiedźminem 2 podniesiemy ją jeszcze wyżej" - mówi Adam Kiciński, szef studia CD Projekt RED.

Piersza część gry, w wersji PC, do dzisiaj sprzedała się w ilości ponad 1,5 mln egzemplarzy.Materiały promocyjne CD Projekt

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.