Facebook Google+ Twitter

Grabarczyk zostaje. Wotum nieufności zostało odrzucone

Posłowie odrzucili wniosek Prawa i Sprawiedliwości o odwołanie Cezarego Grabarczyka. Wniosek poparło 178 posłów, 227 było przeciw, 2 wstrzymało się od głosu.

Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk podczas debaty nad wotum nieufności. / Fot. PAP/Tomasz Gzell17 sierpnia PiS złożyło wniosek o odwołanie ministra infrastruktury. Prezes PiS mocno krytykował pracę Grabarczyka. "Jest wyjątkowym wręcz nieudacznikiem" - mówił. "Panowie Tusk i Grabarczyk uwierzyli w chiński cud. Mamy benzynę za 5 zł, ludzi wsiadających do pociągów przez okna, ścisk na drogach" - wyjaśniał.

Czytaj także: Kaczyński: Grabarczyk to wyjątkowy nieudacznik

Jarosław Kaczyński apelował także do wyborców: "Nie miejcie Państwo złudzeń. Jeśli PO wygra wybory, ten Pan będzie dalej ministrem infrastruktury".

To była trzecia próba odwołania Cezarego Grabarczyka w rządzie Donalda Tuska.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Bruno
  • Bruno
  • 31.08.2011 11:35

Polacy mają taką władze na jaką zasługują,a co za tym idzie poruszają się takimi drogami,i koleją na jaką zasługują.Czy sąsiedzi mają jakiś powód by nas szanować gdy są w podróży po POlsce?.Nie,nie odpowiadajcie oszczędzę Wam tej refleksji,to pytanie retoryczne.Ja z kolei z dużą niecierpliwościom oczekuje na jak to miało miejsce cztery lata temu,że pan premier Donald Tuska a może sam pan prezydent Bronisław Komorowski osobiści zaproszą emigrantów by wracali do ojczyzny,w końcu prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym nie jak zaczynają,a jak kończą.Być może że w stopniu nie banalnym wzrośnie frekwencja wyborcza,i PO nie będzie musiała odwoływać się do haseł"zabierz babci dowód nie pójdzie do wyborów", by rozentuzjazmować młodzież.Pijarowcy PO wiedzieli że starsi ludzie to siła spokoju a młodzi z kolei to siła bez rozumu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do kama - może to był poduszkowiec? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
kama
  • kama
  • 30.08.2011 15:55

zastanawia mnie taka rzecz! Jeśli Pan Grabarczyk wszystko robi źle i nie tak, a drogi są dziurawe, to jakim CUDEM Pan Kaczyński gnał samochodem po tych kiepskich drogach z taką prędkością łamiąć wszelkie przepisy o prawie ruchu drogowego ! Czyżby w limuzynie miał wysuwane podwozie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 30.08.2011 14:24

Eeeeeeeee! To taki kabaret pisiorków . Pojazgotali wczoraj przed kamerami i tyle - zero merytoryki .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe czemu poza traceniem czasu i chęcią pokazania się miało by służyć odwołanie jakiegokolwiek ministra na mniej więcej miesiąc przed wyborami?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Felek Basista
  • Felek Basista
  • 30.08.2011 13:54

Ma być tak jak chce większość. Ponieważ Platforma i PSL mają większość to tak musi być i trzeba akceptować status quo. Nie ma wyjścia. Tak naprawdę to chodzi o to aby pokazac kto jest" silniejszy" a nie po czyjej stronie jest racja. Takie czasy. Wybory blisko. Każdy ma szansę się opowiedzieć po czyjej jest stronie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na wstępie uwaga.
Po raz kolejny W24 opisuje jednobrzmiąco to samo wydarzenie ustami różnych Autorów.
Dostosowując się wklejam i tutaj mój komentarz.

Posłowie P. i S. zmarnowali dwa z pięciu ostatnich dni pracy Parlamentu na działnia związane z kampanią wyborczą.
Mając świadomość bezproduktywności swych działań dla interesu Państwa zainicjowali "debatę o finansach", oraz wiec wyborczy na temat Grabarczyka.
Cynizm...:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podczas wczorajszej debaty wyjątkowo merytorycznie uzasadnił wniosek Zbigniew Girzyński o odwołanie Grabarczyka. W czasie przemówienia Pana Girzyńskiego Tusk jak i Grabarczyk ze wstydu nie mieli gdzie podziać oczy wiec z opuszczonymi pokornie głowami słuchali uzasadnienia. Kwiatów nie było !

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Polsce nie mamy ani większego, ani mniejszego bajzlu niż 5, 7, czy 10 lat temu. To tylko kaczyści nakręcają się jak katarynka, do tego stopnia, że sami zaczynają w to wierzyć. Gdyby premier miał słuchać krzykaczka Kaczyńskiego to już dawno sam by pozostał w składzie Rady Ministrów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ww
  • ww
  • 30.08.2011 11:41

skoro facet już któryś raz jest nietykalny pomimo bajzlu jaki mamy przez niego między innymi to po jaką cholere kolejny wniosek o wotum nieufności. ludzie otrząśnijcie sie - żyjemy w końcu w polsce gdzie króluje bezprawie i złodziejstwo. inaczej nie bedzie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.