Facebook Google+ Twitter

Gracz NFL zabił swoją dziewczynę, a potem popełnił samobójstwo

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-12-02 14:18

Jovan Belcher, amerykański futbolista występujący w drużynie Kansas City Chiefs, zastrzelił swoją dziewczynę, po czym na parkingu przed stadionem swojej drużyny popełnił samobójstwo.

 / Fot. Jeffrey Beall, CC3.0W obecnym sezonie klub z Kansas City radzi sobie katastrofalnie, zespół wygrał tylko jedno z jedenastu spotkań. Nastroje w drużynie z pewnością jeszcze bardziej pogorszą się z powodu tragedii, która spotkała jednego z graczy Kansas Chiefs.

W sobotę rano pod numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która zgłosiła postrzelenie swojej córki, która później została zidentyfikowana jako dziewczyna Belchera. Ranną przewieziono do szpitala, nie udało się jej jednak uratować.

W tym czasie 25-letni zawodnik był już w ośrodku treningowym swojej drużyny, gdzie rozmawiał z dwoma pracownikami klubu. Miał przystawiony pistolet do głowy, ale nikomu nie zrobił krzywdy, ani nie groził, zamiast tego dziękował trenerowi i generalnemu menadżerowi za wszystko, co dla niego zrobili. Gdy na stadion Arrowhead przyjechała policja Belcher odebrał sobie życie, nim funkcjonariusze zdążyli do niego podejść.

Według lokalnej gazety Kansas City Star, Jovan Belcher postrzelił kilkukrotnie swoją dziewczynę z powodu kłótni, którą odbyli. Nieznane są szczegóły, bliscy podkreślają jednak, że był to bardzo silny związek. Para miała trzymiesięczne dziecko.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.