Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15806 miejsce

Gracze League of Legends i Counter-Strike w październiku będą rywalizować w Łodzi

W październiku ruszy w Łodzi 26. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Będzie on również areną zmagań e-sportowców. Gracze rywalizować będą w League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. Pula nagród to 60 tys. złotych.

 / Fot. Darek Matyjaszczyk (aip)Na Finały ESL Mistrzostw Polski - najbardziej prestiżowych rozgrywek na polskiej scenie e-sportowej - do Atlas Areny w Łodzi przyjadą najlepsi gracze z kraju. Podczas Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi 2015 zobaczymy po cztery najlepsze zespoły z Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Drużyny walczą o awans w internetowych rywalizacjach. Po zakończeniu zawodów odbędzie się mecz pokazowy CS:GO z udziałem zwycięzcy ESL Mistrzostw Polski i jednej z zagranicznych drużyn.

Stawką tego meczu jest czek na 6 tys. dolarów. Przegrani otrzymają 4 tys. dolarów. E-sport na Świecie cieszy się ogromnym powodzeniem. Zmagania drużyn śledzą miliony fanów. Również w Polsce rośnie zainteresowanie e-sportem, a polskie drużyny odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. ESL organizuje największe turnieje online, jak również offline, w najpopularniejsze gry komputerowe m.in. Intel Extreme Masters, ESL One, ESL Pro Series oraz Starcraft II World Championship Series jak również rozgrywki dla amatorów.

Darek Matyjaszczyk (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.