Grad bramek po dwóch dniach 10. kolejki Orange Ekstraklasy

Festiwal bramek na boiskach polskiej ligi. We wczorajszym i dzisiejszych meczach 10. kolejki Orange Ekstraklasy piłkarze strzelili aż 28 goli. Kolejne emocje jutro w Szczecinie.

Wyniki dzisiejszych spotkań:

Zdjęcie z meczu Widzew-Korona (0-1)/ FOT. Paweł Wężyk

Arka Gdynia-Groclin 2-4 (Dziedzic, Pilch - Sikora 3, Telichowski)

Wisła Kraków- Odra Wodzisław 6-0 (Kryszałowicz 2,Sobolewski, Radovanovic, Błaszczykowski, Cleber)

Górnik Łęczna-Widzew Łódź 1-5 (Andruszczak - Grzelak 2, Napoleoni, Budka, Sokalski)

Wisła Płock- Cracovia 0-2 (Bojarski, Moskała)

Korona- Zagłębie 1-2 (Zganiacz - Arboleda, Łobodziński)

W ostatnim dzisiejszym mczeu Górnik Zabrze pokonał GKS Bełchatów 1-0.

We wczorajszym meczu Lech pkonał ŁKS 4-0. Jutro o godzinie 17 Pogoń zagra z Legią. W sumie w dotychczasowych meczach bieżącej kolejki strzelono 28 bramek.