Facebook Google+ Twitter

Grają z pompą! Trwa XX Finał WOŚP w Lublinie

Trwa XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zbierane są na zakup nowoczesnych urządzeń mających ratować życie wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Lublin gra od rana.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie. / Fot. Marcin Iwan / W24Województwo lubelskie, podobnie jak inne regiony Polski, włączyło się po raz kolejny do akcji Jurka Owsiaka, a finałowa edycja WOŚP obchodzona jest tu bardzo hucznie. Organizatorzy zadbali o dobrą zabawę towarzyszącą szczytnemu celowi. Już od godziny 10.00 w Galerii Olimp w Lublinie działa stworzone na potrzeby finału studio telewizyjne TVP Oddział Lublin.

Zobacz zdjęcia: XX Finał WOŚP w Lublinie - fotogaleria


Prowadzący - Tomasz Zalewa i Małgorzata Siennicka - mają ręce pełne roboty, gdyż atrakcji nie brakuje. Finał rozpoczął się od występu Orkiestry Dętej z Lubartowa, który przyciągnął tłum ludzi. Każdy może znaleźć coś dla siebie - dla dzieci przygotowano występy aktorów z Jedynkowego Przedszkola, we wnętrzu Galerii Olimp pojawili się także adepci z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Lublinie. Prezentowano balet, tańce towarzyskie, hip-hop i występ cheerleaderek. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sportowców z Lubelskiego Sportowego Klubu Taekwondo. Publiczność zagrzewały dzieciaki prezentujące pokaz sztuki Taekwondo w strojach tygrysów.

Oprócz tancerzy, muzyków i sportowców, praktycznie w każdym zakamarku Galerii Olimp dzieje się coś ciekawego.

Nie braknie aukcji przedmiotów i konkursów dla dzieci i dorosłych. Na piętrze mieści się przekazany na finał samochód ford eskort w wersji cabrio, malowany techniką airbrushu przez artystę aerografu, Adama Brochackiego. Przechodzący mogą podziwiać artystę przy pracy. Ciekawostką jest także mieszczące się na parterze Mobilne Planetarium "Astropark", do którego warto udać się w wolnej chwili.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Gogluj
  • Gogluj
  • 09.01.2012 20:24

Zdjęcia WOŚP Lublin 2012 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy www.gogluj.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
  • Adam
  • 08.01.2012 18:14

Sondaże - http://www.podane.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.