Facebook Google+ Twitter

"Grajmy Panu" - w Ciechocinku zabrzmią kolędy

Współautorzy: Magdalena Wróbel

W Ciechocinku po raz kolejny zaprezentują się młodzi artyści związani z Fundacją Pro Omnibus, organizatora Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne Ciechocinek 2007"

Podopieczni fundacji w czasie letnich koncertów. / Fot. M. WróbelMłodzi niepełnosprawni ale, bardzo utalentowani wykonawcy zaprezentują się w Koncercie Kolęd i Pastorałek "Grajmy Panu". Zaśpiewa 15 wokalistów, przy akompaniamencie orkiestry Marka Czekały, z udziałem Piotra Salabera i Partity. W programie 20 kolęd i pastorałek. Koncert odbędzie się w ciechocińskim teatrze, w poniedziałek 10 grudnia o godz. 16.00

Następnego dnia podopieczni fundacji wystąpią w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W.Lutosławskiego w Warszawie - pod honorowym patronatem pani prezydentowej Marii Kaczyńskiej.Partita. / Fot. M. Wróbel

W zeszłym roku młodzi wykonawcy zostali zaproszeni przez pierwszą damę RP do Pałacu Prezydenckiego, na spotkanie świąteczno - noworoczne Marii Kaczyńskiej z ambasadorami państw obcych, pracujących w Polsce.

Mirosław Satora- prezes Fundacji Pro omnibus. / Fot. M. WróbelMirosław Satora, prezes fundacji Pro Omnibus zapewnia, że koncert jego podopiecznych będzie niezapomnianym świątecznym przeżyciem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.