Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6895 miejsce

Grała w serialu Ranczo, wystąpi w musicalu Nine w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu

Elżbieta Romanowska znana z serialu "Ranczo" wystąpi w głównej roli musicalu "Nine". Premiera spektaklu w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu odbędzie się 3 października 2014 r.

 / Fot. By Ja Fryta from Strzegom (Elżbieta Romanowska  Uploaded by Dudek1337) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CW wersji filmowej musicalu "Nine" w rolę, którą zagra Elżbieta Romanowska, wcieliła się Penelope Cruz. Aktorka zdaje sobie sprawę, że fizycznie mało przypomina Hiszpańską gwiazdę, ale - jak twierdzi - identyfikuje się z postacią. "Nazywa się Carla Albanese, grała ją w filmie Penélope Cruz. Jak Penélope może nie wyglądam, ale jak Włoszka troszeczkę już bardziej, podobno nawet charakterem tę Włoszkę przypominam. Bardzo się z tego cieszę, bo jest to fajne wyzwanie aktorskie, coś nowego, fajne piosenki do zaśpiewania i myślę, że fajna rola do zrobienia. Taka, w której do tej pory jeszcze nie miałam okazji się zmierzyć" - powiedziała aktorka.

"Nine" to broadwayowski musical, który miał premierę w 1982 r. Zagrano go więcej niż 700 razy. W 2009 r. doczekał się również wersji filmowej. W obsadzie znaleźli się m.in. Daniel Day-Lewis, Nicole Kidman, Judi Dench, Kate Hudson i Penelope Cruz w roli Carli Albanese. Film zdobył 4 nominacje do Oscara.

Spektakl w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu wyreżyseruje Pia Partum. Za choreografię odpowiada Saar Magal z Izraela.

Elżbieta Romanowska zagrała w kilkunastu serialach telewizyjnych. M.in. w "Ranczu", "Przepisie na życie" i "Hotelu 52". Zaliczyła też kilka ról drugoplanowych w filmach fabularnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bardzo sympatyczna aktorka, która zdobyła nasze seca, świetną grą m.in. w serialu "Rancho". Mam nadzieję, że spektakl "Nine" w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu wystąpi gościnnie w Warszawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra wiadomość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.