Facebook Google+ Twitter

Grand Prix w Bydgoszczy dla Tomasza Golloba?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-10-17 22:06

Już jutro około godziny 22 poznamy trójkę najlepszych żużlowców na świecie. Wszyscy liczymy na to, że wśród tej trójki znajdzie się także bydgoszczanin Tomasz Gollob, który traci do trzeciego Grega Hancocka zaledwie 2 pkt.

 / Fot. ....FIM Final Grand Prix Bydgoszcz będzie elektryzował jutro wszystkich Polskich kibiców żużla, gdyż Tomasz Gollob jest bardzo blisko wywalczenia kolejnego medalu IMŚ. Aby to uczynić, będzie musiał jutro być lepszy nie tylko od Grega Hancocka, ale także od Duńczyka Hansa Andersena, który po wygranej w włoskim Lonigo, traci już tylko 4 punkty do Polaka.

Amerykanin Greg Hancock mimo swojego niezadowolenia z powodu przeniesienia Grand Prix ponownie do Bydgoszczy, jest w bardzo wysokiej formie i wie dobrze, jak można wygrywać na bydgoskim torze. Niespełna miesiąc temu, sprawił wszystkim psikusa wygrywając w finale z samym Tomaszem Gollobem i przyszłym mistrzem świata Duńczykiem Nickim Pedersenem. Więcej atutów jest jednak chyba po stronie Polaka, gdyż to jego ulubiony tor, tutaj się wychował i triumfował w Bydgoszczy sześciokrotnie.

Sprawa złotego i srebrnego medalu jest już raczej rozstrzygnięta. Prowadzący w klasyfikacji generalnej Pedersen ma aż 16 punktów przewagi nad drugim Australijczykiem Jasonem Crumpem. Ostatnie Grand Prix w tym roku rozpocznie się, tak jak zawsze, o godzinie 19.

źródło: www.pzm.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.