Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22970 miejsce

"Granie to świetna zabawa" - wywiad z Michałem Malinowskim

Zagrał jedną z głównych ról w serialu "Wszystko przed nami". Kończy łódzką filmówkę. Podróżuje po świecie, jeździ konno, uprawia liczne sporty. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Michał Malinowski.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu Ze względu, że jego rodzice byli kaskaderami i często organizowali pokazy jazdy konnej z różnymi akrobacjami, od najmłodszych lat przyzwyczajony był do kontaktu z publicznością. Mimo tego zawsze jednak powtarzał, że zostanie lekarzem. "Nie wiem, jak to się stało, że trafiłem na egzaminy do łódzkiej filmówki" - przyznaje Michał Malinowski. Dodaje też, że chciał spróbować czegoś nowego, popracować trochę nad sobą i to zmotywowało go do spróbowania swoich sił w aktorstwie.

Jego wielką pasją są podróże - głównie te autostopowe. Pierwszy raz spróbował tego sposobu podróżowania, gdy razem z kolegami wracał z Zakopanego do Krakowa. "Zabrała nas wtedy góralka maluchem, było to trochę absurdalne, ale bardzo mi się spodobało" - przyznaje Michał Malinowski. Później, w czasie studiów, zaczął w ten sposób zwiedzać Europę. "W Grecji napotkani na plaży Cyganie zaprosili mnie na szczura z rożna" - wspomina.

Aktor Michał Malinowski gościł w redakcji W24 / Fot. Anna BembnowiczMichał Malinowski podkreśla, że gdy dowiedział się, że zagra jedną z głównych ról w nowo powstającym serialu TVP1, był z jednej strony w szoku, a z drugiej - z niecierpliwością czekał na rozpoczęcie zdjęć. "Praca na planie była genialna, wiele się tam nauczyłem" - zaznacza Michał Malinowski. Co ciekawe, na casting do serialu został również ściągnięty z autostopowej wyprawy. "Próbowałem dostać się do Mauretanii i będąc we Włoszech, dowiedziałem się o castingu" - wyjaśnia aktor.

Po zakończeniu zdjęć do serialu "Wszystko przed nami" zdecydował się wyjechać z kraju i podróżować po świecie. "Byłem w Azji przez kilka miesięcy, a później wybrałem się na Bliski Wschód" - przyznaje Michał Malinowski. Aktor przede wszystkim zwiedział odległe zakątki i poznawał tamtejsze kultury, ale czas upływał mu nie tylko na rozrywkach, bowiem w Izraelu kręcił etiudę filmową. Mimo że nie było go długo w Polsce, podkreśla, że gdy tylko wrócił, zaczął już planować kolejne wyprawy.

Obejrzyj cały wywiad z Michałem Malinowskim:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.