Facebook Google+ Twitter

Graś mówi o przedterminowych wyborach. Jeśli sytuacja w PO "zostanie rozhuśtana"

Rzecznik rządu, Paweł Graś zapowiedział, że konsekwencją zamieszania w Platformie Obywatelskiej mogą być przedterminowe wybory.

 / Fot. Bartek Syta/Polskapresse"Konsekwencja tutaj może być tylko jedna i może być bardzo poważna. Jeśli sytuacja zostanie na tyle rozhuśtana w Platformie Obywatelskiej, że rząd, zamiast dalej koncentrować się na Polsce, będzie musiał się zajmować sytuacją wewnątrz partii, to naturalną konsekwencją są wcześniejsze wybory" - powiedział rzecznik rządu, którego cytuje Polskie Radio.

Graś dodał, że partia zrobi wszystko, by uniknąć przedterminowych wyborów, ale też przekazał zapowiedź premiera, że w przypadku utraty większości jest tylko jedna alternatywa. "Zgniłe kompromisy" są wykluczone - mówił. Pytany "w co gra Schetyna" odpowiedział, że tego nie wie. Dodał jednak, że wiceszef PO powinien zdawać sobie sprawę, że obecna sytuacja szkodzi partii.

Rzecznik rządu odniósł się do afery w dolnośląskich strukturach Platformy. Z nagrań ujawnionych przez "Newsweek" wynika, że poseł Norbert Wojnarowski proponował posadę w KGHM Edwardowi Klimce w zamian za głos na Protasiewicza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

To oczywiście odstępstwo od normy jakie ma opozycja. Ona posuwa się dalej - zatrudnia żony posłów ( Hofman KGHM) które biorą tylko kasę, bo nawet nie próbują podjąć pracy :)
Zmiana władzy wiąże się, zawsze ze zmianami kadrowymi, w końcu po co ludzie są w polityce, no chyba nie dla sławy w mediach.

Prezes ma tyle do awantury, że próbuje ''zadać pytanie sejmowe co z tą Platformą ? Co go to obchodzi? Ta troska może znaczyć tylko jedno, jemu naprawdę nie zależy na przejęciu w Polsce władzy. :) Żaaaaaaartowałem... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Panie Wojciech proszę mi wyjaśnić co ma prezes do awantury w ukochanej przez Pana partii na tle dzielenia lukratywnych posad w spółkach skarbu państwa. Może jak zapowiadał Donald Tusk jest to jedynie zmiana na prawdziwych fachowców znających się na gospodarce a nie polityków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy już czas by Pan Prezes rozpętał piekło ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybory mogą zmienić coś jeśli wyborcy znajdą osoby mające programy podniesienia ich stopy życiowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie podniecam się tym. Nie urodziłem się wczoraj, ani nie przyjechałem do kraju po trzydziestu latach pobytu w północnej Argentynie czy też innej głuszy, gdzie nie dociera internet ani telewizja satelitarna, aby cokowliek mnie dziwiło w fakcie kolejnej afery, której "bohaterowie" zapewne, tak jak poprzednio bywało, w tym w innych krajach "demokratycznych", wykręcą się sianem.

Są ważniejsze sprawy. Np. afera Krajowej Agencji Bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych, podsłuchującej niemiecką panią kanclerz, co na odwrót, jest czymś niesłychanym w stosunkach międzynarodowych w ogóle, a na dodatek między państwami twierdzącymi, że obowiązują w nich rządy prawa. Napiszę o tym, korzystając z faktu, że po trzech tygodniach, jakie minęły od czasu poważnej awarii tego urządzenia, znowu mam komputer osobisty. Jeśli nie w tym tygodniu to w przyszłym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Platforma obraziła się , że wykryto korupcję w tej partii. Tusk niech nie chowa głowy w piasek, ponieważ jestem przekonany, że inicjatywa co do przekupstwa wyszła od niego samego.
Jak wiele jeszcze potrzeba dowodów, aby przekonać Polaków o korupcyjnym charakterze tego ugrupowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.10.2013 12:49

Straszenie wyborców PiS-em - uważajcie, w przedwczesnych wyborach może wygrać PiS. To się nie uda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.