Facebook Google+ Twitter

Graś o zdjęciu Tuska z Putinem: Premier cieszył się z katastrofy? Brednie

"Nie bardzo nawet wiem, jak komentować takie insynuacje, że premier polskiego rządu w obecności Putina, dziennikarzy cieszył się, że zginęło 96 Polaków, w tym jego przyjaciele" - tak Paweł Graś skomentował okładkę tygodnika "W Sieci", na której widnieje zdjęcie Donalda Tuska z Władimirem Putinem.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiRzecznik rządu wierdzi, że nie pamięta, aby Donald Tusk uśmiechał się do Władimira Putina i wykonywał gest triumfu. Poddał w wątpliwość oryginalność zdjęcia okładkowego i poprosił braci Karnowskich o ujawnienie nazwiska fotografa oraz przekazanie oryginału zdjęcia.

"To są brednie. Nie bardzo nawet wiem, jak komentować takie insynuacje, że premier polskiego rządu w obecności Putina, dziennikarzy cieszył się, że zginęło 96 Polaków, w tym jego przyjaciele" - powiedział.

Zobacz zdjęcie Tuska z Putinem

Paweł Graś nie wierzy, że na twarzy premiera Tuska w takim dniu mogła malować się radość. "Pamiętam emocje i nie przypominam sobie takiego wyrazu twarzy premiera ani takich gestów. Pamiętam to przerażenie, smutek, żal, na pewno nie było miejsca na radość" - powiedział.

Rzecznik rządu powiedział też, że w Polskiej Agencji Prasowej znajduje się zdjęcie, które zostało wykonane prawie w tej samej chwili. "Widać na nim zupełnie inne emocje, zupełnie inny wyraz twarzy" - twierdzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Widziałem gdzieś w necie fotkę nagiego J.Kaczyńskiego ze swoim penisem w garści . Prawdopodobnie był to fotomontaż. Zaiste, dziwne foty można spotkać w sieci. I lepiej nie traktować ich zbyt serio jak ktoś je podrzuci na wycieraczkę.Bo na wycieraczkach to jest zazwyczaj brud.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uśmiech na twarzy (nawet radosny) jest lepszy niż obłudny smutek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytat On.
„Nie bardzo nawet wiem, jak komentować takie insynuacje ...”
Cytat Off.
Przeraża naiwność i bierność, żeby nie powiedzieć niekompetencja. Chyba, że PO wyznaje zasadę nadstawiania drugiego policzka. Tu nie ma czego komentować panie Graś – trzeba działać !

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jakaś żenada te wypowiedzi, przecież nie jest tak trudno sprawdzić czy zdjęcie jest prawdziwe przy dostępie do oryginału, a jak nie jest to gdzie pozew i odszkodowanie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przy dzisiejszych możliwościach techniki komputerowej (np. oprogramowanie PhotoShop) każda łajza potrafi zrobić z fotografią co tylko zechce. Jeśli w dodatku ta łajza zostanie dobrze opłacona, nawet ze świętego Franciszka zrobi diabła tasmańskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.