Facebook Google+ Twitter

Graś przestanie być rzecznikiem rządu? PiS domaga się dymisji

Paweł Graś oddał się do dyspozycji premiera - podaje "Super Express". Chodzi o rzekome fałszowanie podpisów na dokumentach spółki Agenark, w której Graś pracował zanim wszedł do rządu.

Sonda

Czy premier powinien odwołać Pawła Grasia?

 / Fot. PolskapresseJak podaje Dziennik.pl, po tym, jak Graś zrzekł sie stanowiska w zarządzie, jego podpisy dalej pojawiały się na dokumentach firmy. Początkowo rzecznik rządu twierdził, że nie przypomina sobie, żeby je podpisywał i tak samo zeznał przed prokuraturą. Podejrzewano, że podpisy mogły być sfałszowane. Po roku śledztwa jednak okazały się autentyczne.

Paweł Graś tłumaczy sie, że nie zrobił nic złego, "Super Express" podaje jednak, że rzecznik przekazał informację o tym, że oddał się do dyspozycji premiera. - "Pan premier podejmuje suwerenne decyzje kadrowe" - napisał.

Opozycja domaga się dymisji Grasia. "Rzecznik rządu musi być jak żona Cezara. Jeśli prawdą jest, że Paweł Graś złamał prawo i kłamał, to musi ponieść konsekwencje. Prokuratura powinna to bardzo dokładnie wyjaśnić" - mówił Adam Hofman z PiS.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Karzeł
  • Karzeł
  • 09.02.2012 17:16

Zabójca Bogów- biedny biedaczyna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zabójca Bogów
  • Zabójca Bogów
  • 09.02.2012 09:00

Do wysyłających mnie do Tworek --wasz zwrot to Argumentum ad personam i jest błędem logicznym.
Oto co Ja uważam na temat lecznictwa: Leki powinny być pełnopłatne, W końcu 95% społeczeństwa to katolicy --niech się modlą do Boga i za darmo zdrowieją a nie na nas lepiej zarabiających Ateistach będą całe życie żerować. ==Prezes jest chory psychicznie, Macierewicz tez--Uważam że politycy powinni przechodzić badania psychiatryczne i testy na IQ --a ich wyniki powinny być znane ogółowi społeczeństwa.
(sam jestem Mensaninem --to trochę o IQ wiem--ale tylko o tym z najwyższej półki).

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 08.02.2012 20:42

>>>>> @ Zabójca Bogów - na odwyk do Tworek razem z Palikotem!
I tacy ludzie na prochach chcą rządzić krajem!?, <<<<<

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek Kramarz
  • Mirek Kramarz
  • 08.02.2012 20:37

@ Zabójca Bogów - jesteś na prochach??, czy chlałeś w bramie z Palikotem?.

Najpierw musisz iść na półroczny odwyk, by z Ciebie to g .... wyparowało! Póżniej możesz tu coś napisać bo na razie piszesz bzdury!

Komentarz został ukrytyrozwiń
meluzyna
  • meluzyna
  • 08.02.2012 20:35

Tusk stara sie dobierac sobie podwladnych z jakims "felerem" - np. bylych donosicieli jak Boni, kombinatorow z niezbyt czystymi lapkami jak Gras, niezbyt rozgarnietych jak Mucha lub takich ktorzy juz nie maja innego wyboru jak Arlukowicz itd. Daje im stanowiska i zada calkowitego posluchu. Oni zrobia wszystko co im powie bo wie ze slepo wykonaja jego rozkazy gdyz roztacza nad nimi ochrone... do czasu az potrzebny bedzie mu koziol ofiarny. Ale oni nie maja juz innego wyboru bo wykonujac polecenia Tuska czesto sie zbrukali lub osmieszyli , siedza po szyje w szambie i sa calkowicie bezwolni. Przyzwoici nie dali by sie skazac na status jego niewolnika, dlatego takich nie ma w rzadzie. To typowe dla autokratow a nie demokratow.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zabójca Bogów
  • Zabójca Bogów
  • 08.02.2012 20:26

Cieszę się że tyle osób jest przeciw PO --głosowałem na nich kilka lat temu (obecnie na Palikota--wreszcie ateiści mają głos!!!) i wiem że zle kiedyś zrobiłem głosując na Tuska --zawodzi i jego partia także --wiem to mniejsze zło niż sPISkowcy ale za ich rządów padałem ze śmiechu jak podsłuchiwali pielegniarki albo kręcili afery Lepperowi. Macierewicz na ministra spraw wewnętrznych--układzie (poszukiwany) wróć (może teraz się znajdzie). Pozdrawiam przeciwników PO i Ateistów .

Komentarz został ukrytyrozwiń
boro
  • boro
  • 08.02.2012 19:44

Hofmana żonę też trzeba dobrze przeswietlić ,czy nie robiła kantów ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 08.02.2012 19:34

Jeszcze niedawno instruował pacjentów kiedy mają "dać w mordę lekarzowi".W każdym kraju który szanuje swoich obywateli po takich słowach już na drugi dzień nie byłby rzecznikiem a w polityce byłby już skończony na zawsze.Ale nie w Tuskolandzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
TPJA
  • TPJA
  • 08.02.2012 19:22

TEN PAN TO JUŻ DAWNO POWINIEN WYLECIEĆ Z RZĄDU ALE PREMIER TUSK TEGO NIE ZROBI BĘDZIE GO BRONI JAK ZWYKLE I JAK MA BYĆ DOBRZE

Komentarz został ukrytyrozwiń
kenaj
  • kenaj
  • 08.02.2012 18:23

Gras to blazen tak jak Urban w......lic.