Facebook Google+ Twitter

Graś: "Tusk nie odwoła Sienkiewicza. Przecież to PiS odpowiada za burdy"

Rzecznik rządu Paweł Graś poinformował, że Donald Tusk przeanalizował wnioski z działań policji i nie widzi powodu, aby zdymisjonować Bartłomieja Sienkiewicza. "To PiS jest odpowiedzialny za tworzenie w Polsce m.in. antyrosyjskiej histerii, antyrosyjskiej atmosfery" - stwierdził.

 / Fot. PAP/Paweł SupernakMinister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz przedstawił premierowi szczegółowe wyjaśnienia z zamieszek, do których 11 listopada doszło w Warszawie. Donald Tusk uznał je za wyczerpujące i nie widzi powodu, aby zdymisjonować Sienkiewicza.

"Pan premier po tym spotkaniu absolutnie podtrzymuje swoje zdanie i swoją opinię. Zdecydowanie stoi po stronie polskiej policji. W tej sprawie polska policja może na niego liczyć" - powiedział w RMF FM Paweł Graś.

Rzecznik rządu stanowczo stwierdził, że za zamieszki odpowiedzialny jest PiS - mimo że Jarosław Kaczyński był tego dnia w Krakowie. "To PiS jest odpowiedzialny za tworzenie w Polsce m.in. antyrosyjskiej histerii, antyrosyjskiej atmosfery. To PiS jest odpowiedzialny za to, że ze środowisk chuligańskich i kibolskich robi się patriotów i obrońców ojczyzny" - skwitował Paweł Graś.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Panie Graś w partii PiS jest wiele tysięcy ludzi oskarża pan i pański pryncypał połowę narodu o zamieszki w Warszawie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prezes Kaczyński /zwany prezesem tysiąclecia/ wielokrotnie twierdził stanowczo, ze ciągle nie mamy niepodległości. Wyszedł więc lud na ulice aby kamieniami wywalczyć te niepodległość .

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak w pisie jest MOC.
Obi Van Kaczobi, prowadź!!! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przerzucanie winy na PIS świadczy o słabości obozu Tuska. Nie potrafią utrzymać porządku i bezpieczeństwa w państwie narażając Polskę na reperkusje ze strony Rosji. W trudnych sytuacjach Tusk nie radzi sobie ze sprawowaniem władzy nie potrafi ochronić obywateli przed bojówkami, ale jak może, to zrobić, skoro sam wyhodował sobie na "piersi" przestępców, którzy siedząc na drzewach i słupach naśladowali małpy na Krakowskim Przedmieściu opluwając i poniewierając niewinnych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaczyński od lat mówi ,że Niemcy i Rosjanie stoją przy granicach. Nie jesteśmy wolnym i niepodległym państwem , to jest jego retoryka .
Wtórują mu Rydzyk i Sakiewicz . Transparenty jakie noszą przy każdej miesięcznicy , marszach o Trwam brzmią jednoznacznie. Zdecydowana obrona kiboli i chuliganów [ pseudo patriotów ] prowadzi do takich ekscesów jak 11 listopada.
Bandyci walczą o niepodległość nazywając się patriotami .
Tak jak Kaczyński zniszczył stosunki Polsko - Rosyjskie nikt nie jest w stanie go przeskoczyć .
Płacz za napaść na ambasadę to szczyt hipokryzji PiS .

Komentarz został ukrytyrozwiń

PO i PIS: jedni i drudzy warci siebie na wzajem. Poza tym PIS, parafrazując bohatera filmu Machulskiego, nie odpowiada tylko "za gradobicie i kolusz..."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja piszę o zorganizowanych bojówkach które jak widzimy wymknęły się spod kontroli władzy.
"Puszka pandory", którą podrzucili Polakom Tusk z Komorowskim. Obecnie ponosimy konsekwencje jak pogorszenie stosunków z Rosją.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

Tusk z Komorowskim wychowali sobie chuliganów teraz obserwujemy skutki. Każdy myślący człowiek wie, że wszystko zaczęło się od akceptacji i pochwał przez władzę bojówek, które atakowały niewinnych protestujących przed Belwederem w 2010 roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.