Facebook Google+ Twitter

Gratka dla fanów anime. "Attack of Titans" doczeka się filmowej adaptacji

Anime przestaje kojarzyć się z "chińskimi bajkami" i zdobywa coraz więcej fanów. Jedno z najpopularniejszych - "Shingeki no Kyojin: Attack of Titans" - doczeka się adaptacji filmowej. Zobacz najnowszy zwiastun.

 / Fot. materiały prasoweAnime "Shingeki no Kyojin: Attack of Titans" zdobyło sporą popularność zarówno na świecie jak i w Polsce. Odpowiada za nie reżyser Tetsuro Araki, znany z równie popularnego "Death Note". Filmowa adaptacja będzie obejmowała dwa filmy, które ukażą się w Japonii 1 sierpnia i 19 września 2015. Jeśli okażą się sukcesem, możliwa jest także światowa premiera.

Mimo popularności SNk w Polsce, szanse na to, że filmy trafią do kin są niewielkie. Nie ma jednak wątpliwości, że fani wezmą sprawy w swoje ręce i szybko udostępnią filmy w internecie, wraz z polskimi napisami.

Czytaj także: Bądź jak Batman. Zobacz filmowy trailer z gry Batman: Arkham Knight (wideo)


SNK: Attack of Titans przedstawia alternatywną wersję średniowiecza. Ludzkość zostaje zaatakowana zdziesiątkowana przez Tytanów - bezrozumne ale potężne olbrzymy. Pozostali chronią się w ogromnym mieście otoczonym gigantycznymi murami, które jednak okazują się niewystarczające.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.