Facebook Google+ Twitter

Gratka dla miłośników prawdziwej irlandzkiej muzyki

Od niedawna dostępna jest w internetowych sklepach debiutancka płyta MacDary O Conaola, brata bijącej kolejne rekordy popularności na wyspie Lasairfhiony Ni Chonaola. Niestety, nie są to sklepy polskie...

Brak w polskich Empikach czy też sklepach internetowych, dużych i małych, poważnej oferty muzyki irlandzkiej. To co dostępne, to najczęściej liche składanki, niby pokazujące przekrój styli, ale tak na prawdę nie reprezentujące nawet średniego poziomu. A coraz więcej w Polsce fanów tej jakże ciekawej i różnorodnej muzyki.

MacDara O Conaola - Na szczęście, po wejściu Polski do EU coraz więcej europejskich sklepów, nawet specjalistycznych, nie ma oporów przed wysyłaniem przesyłek do naszego kraju. Dzieje się to zazwyczaj szybko - przesyłka dochodzi nawet w ciągu trzech dni i nie jest obciążona opłatami celnymi.

Dlatego też sympatykom muzyki irlandzkiej mogę z całego serca polecić debiutancką płytę MacDary O Conaola, brata uznanej na wyspie Lasairfhiony Ni Chonaola. Wydawnictwo stanowi dobrze skomponowaną mieszankę tradycyjnych irlandzkich piosenek pochodzących z wysp Aran i śpiewanych w gaelicu, jak również nowocześniej zaaranżowanych utworów w języku angielskim.

Więcej dowiedzieć się o wykonawcy, a także posłuchać niektórych utworów z płyty, można na stronie MacDary na MySpace . Płytę zaś, co osobiście sprawdziłem, kupić można bez problemu korzystając z usług sklepu Mulligan Records.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.