Facebook Google+ Twitter

Gratulacje dla wyróżnionych!

Ogromnie ucieszyła mnie informacja dotycząca przyznania kolejnym koleżankom i kolegom awansów dziennikarskich. Pozwolę sobie zatem na mały komentarz w tej sprawie. Piszcie i publikujcie. Zawsze jest coś, o czym warto powiedzieć.

 / Fot. Ewa ŁazowskaReporter nie tylko szuka informacji. Również na nią czeka" - napisał kiedyś Wojciech Adamecki. Klemens Krzyżagórski zaś twierdził, że uprawianie reporterskiego ogródka jest zajęciem dla optymistów. Obydwaj panowie z pewnością mają rację, zważywszy na specyfikę dziennikarstwa (także dziennikarstwa obywatelskiego). Natomiast Karol Badziak posunął się w swych rozważaniach jeszcze dalej.

Ten łódzki publicysta twierdził, że... Każdy dziennikarz ma w swej twórczości tylko dwa okresy: pierwszy, kiedy dobrze się zapowiada i drugi, kiedy się na dobre skończył. Ten drugi okres - według Karola Badziaka - trwa zwykle trochę dłużej.

Życzę więc moim kolegom po piórze by ten pierwszy okres kariery dziennikarskiej nie trwał zbyt długo, a drugiego w ogóle nie było. A zatem - piszcie i publikujcie. Dobrych wiadomości nigdy nie za wiele. A poza tym zawsze jest coś, o czym warto powiedzieć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dzięki Judyto! Został wykonany prostym narzędziem jakim jest program Paint. :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

cóż za oryginalny obrazek :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.