Facebook Google+ Twitter

Gratulujemy „papierowym” debiutantom z Wiadomości24.pl

Materiały dziennikarzy obywatelskich Wiadomości24.pl pojawiły się w wydaniach papierowych gazet należących do grupy "Polska". Tak jak zapowiadaliśmy tygodniki na Mazowszu i Pomorzu sięgnęły po Wasze teksty, zdjęcia i w piątkowych wydaniach Naszego Miasta oraz „Polski Dziennika Bałtyckiego” z 16 stycznia pojawiły się relacje z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 / Fot. Dawid SobolewskiZawodowi dziennikarze chcą współpracować z obywatelskimi, by jeszcze lepiej informować swoich czytelników o ciekawych wydarzeniach z lokalnego podwórka. Akcja ruszyła na początek na Pomorzu (Dziennik Bałtycki) i Mazowszu (tygodniki Nasze Miasto), ale pewnie wkrótce to samo uczynimy w woj. opolskim (Gazeta Opolska) i woj. lubelskim (Kurier Lubelski). Także Warszawę czeka niespodzianka, tu najbardziej liczymy na fotografujących! Przypominam, że od początku roku materiały dziennikarzy obywatelskich serwisu Wiadomości24.pl mogą trafić do lokalnych tygodników oraz na ich strony internetowe. Pisałem o tym szerzej w tym materiale zapowiadającym akcję.

- 11 stycznia odbył się XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Była to okazja, ...zaistnieć w świecie dziennikarskim. Od początku roku redakcja „Polski Dziennika Bałtyckiego” zachęcała dziennikarzy obywatelskich z serwisu Wiadomości24.pl, by pisali relacje z przebiegu orkiestrowego finału w swoich miejscowościach - czytamy w piątkowym wydaniu naszej gazety z Pomorza. Na jej łamach ukazał się w piątek fotoreportaż z WOŚP Tomasza Kolowskiego.
"DB" czeka na teksty i zdjęcia autorów m.in. z takich miejscowości: Rumia, Reda, Wejherowo, Gniewino, Lębork, Łeba, Słupsk, Ustka, Sławno, Darłowo, Człuchów, Przechlewo, Bytów, Miastko, Czarne, Chojnice, Czersk, Starogard Gdański, Skórcz, Pelplin, Skarszewy, Tczew, Pruszcz Gdański, Trąbki Wielkie, Kwidzyn, Prabuty, Sztum, Dzierzgoń, Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór, Stegna, Krynica Morska, Elbląg, Braniewo, Pasłęk, Kartuzy, Sierakowice, Żukowo, Kościerzyna, Stężyca, Sulęczyno, Puck, Władysławowo, Hel, Sopot, Gdynia i oczywiście Gdańsk. I nie tylko...

W tygodniach ukazujących się na Mazowszu zadebiutowali Maksymilian Kocot z Płocka, Beata Szczurzewska z Pułtuska, Anna Kasjaniuk z Siedlec, Katarzyna Markusz z Sokołowa Podlaskiego oraz Katarzyna Baran z Żyrardowa.

Na dole załączam PDF-y stron z materiałami wszystkich dziennikarzy obywatelskich – można sobie je ściągnąć na desktop.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

No, właśnie... Co z Głosem wielkopolskim? Będzie, czy nie będzie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Pawel: najlepiej zapisywac PDFy w trybie zgodnosci ze starszymi wersjami - wtedy musi dzialac :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie otwierające się PDFy to jakaś, zapewne, forma zachęty :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle a jak rozmowy z Głosem Wlkp? Redakcja będzie brać teksty i zdjęcia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sorry Łukasz, ale nie dam rady, nie mam takiego programu... Może później uda się podmienić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

PDF, z Mazowsza, niestety nie chce się otworzyć. Można go spakować do starszej wersji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.