Facebook Google+ Twitter

Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia zagrają utwory The Beatles

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-02-20 14:27

2 marca rozpoczyna się najnowsza trasa koncertowa Grażyny Auguścik i Paulinho Garcii.

Grażyna Auguścik / Fot. www.artobus.pl Grażyna Auguścik jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnych zespołów. Jest uważana za jedną z najciekawszych postaci na światowej scenie jazzowej. Współpracowała z takimi artystami jak: Michael and Randy Brecker, Jim Hall, Patricia Barber, John Medeski, Michał Urbaniak, Terry Callier, Ernie Adams, Andrzej Jagodziński, Paulinho Garcia, Bogdan Hołownia i wielu innych.

Paulinho Garcia pochodzi z Brazylii, ale od 30 lat mieszka w Chicago. Jest jednym z najwybitniejszych wykonawców muzyki brazylijskiej. Z saksofonistą Gregiem Fishmanem tworzą duet Two for Brazil. Garcia koncertuje też z flecistką Julie Koidin. Współpracował też między innymi z Altamiro Carrilho, Marią Teresą Madeira, Judy Roberts i innymi sławami.Paulinho Garcia / Fot. www.artobus.pl

Grażyna Auguścik współpracuje z Paulinho Garcią około 10 lat. Na koncertach będzie można posłuchać materiału z ich najnowszej płyty. Znajdą się tu piosenki zespołu The Beatles, które usłyszymy w ciekawych latynoskich aranżacjach i inne najpiękniejsze utwory z ich repertuaru wykonywane po polsku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pierwszy występ 2 marca godz. 18 - EMPIK Junior w Warszawie . Będzie ciekawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa interpretacja. Przy okazji posłuchałam też i innych utworów Grażyny Auguścik. Gdybym była w Polsce z pewnością poszłabym na jej koncert. Dziękuję za tyle ciekawych informacji o tym Duecie. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.