Facebook Google+ Twitter

Grecki poseł rzucił się na swoje koleżanki w czasie debaty na żywo

Ilias Kasidiaris - grecki poseł z partii neonazistowskiej, podczas programu na żywo stracił panowanie nad sobą i zaatakował swoje rozmówczynie z lewicy, które uczestniczyły w debacie. Prokuratura nakazała aresztowanie posła.

 / Fot. EPA/STR HANDOUT EDITORIALWedług Corriere.it Ilias Kasidiaris z neonazistowskiej partii Złoty Świt, w trakcie debaty politycznej transmitowanej na żywo przez prywatną telewizję, stracił nad sobą panowanie i zaatakował dwie lewicowe posłanki uczestniczące w debacie.

W złości Kasidiaris rzucił szklanką wody w jedną z kobiet, a następnie zaatakował druga siedzącą obok posłankę, która próbowała stanąć w obronie koleżanki z partii. Zaatakowane przez posła kobiety to Liana Kanelli i Rena Dourou z Syriza - z koalicji radykalnie lewicowych i komunistycznych ugrupowań politycznych. Kasidiarisa poniosły nerwy podczas dość burzliwej dyskusji i wyładował swoją złość na kobietach. Kiedy próbowano go zatrzymać Kasidiaris uciekł. Grecka prokuratura nakazała aresztowanie posła.

Jak podaje Occupiedlondon.org Ilias Kasidiaris obecnie ukrywa się w siedzibie swojej partii Złoty Świt, której ideą jest występowanie przeciwko komunizmowi i kapitalizmowi. W ostatnich wyborach ugrupowanie Złoty Świt zdobyło 7 proc. głosów w Grecji.

Greckie media uważają, że polityk gra na zwłokę i nie podda się aresztowaniu przed upływem 24 godzin. Termin jego aresztowania upływa w piątek o północy.Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Kpina
  • Kpina
  • 12.06.2012 17:23

Artykuł tendencyjny. Primo, Złoty Świt jest nacjonalistyczny, a nie neonazistowski. Secundo, rzecznik Złotego Świtu chlusnął na socjalistkę wodą, po tym, jak w duecie ze swoją koleżanką (czemu nikt nie napisał od Was, że ta druga, biedna posłanka lewicy była z Komunistycznej Partii Grecji?) zaczęły obrażać ZŚ nazywając go nazistowskim i antydemokratycznym i uzurpowały sobie prawo do pozbawienia tej partii startu w wyborach. Tertio, komunistka dostała policzka za rzucenie się i okładanie tablicą pana posła. Rozumiem, gdyby on ją pierwszą trzasnął, ale to ona go pierwsza uderzyła, taka reakcja jest normalna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

czytam sobie te anonimowe komentarze i chyba zaczynam żałować, że w naszym kraju są swobody demokratyczne. gdyby bowiem rządziła u nas partia nazistowska to panowie komentatorzy z miejsca by prawdopodobnie zmienili zdanie.
albo zaczęli karierę donosicieli

Komentarz został ukrytyrozwiń
edgemen
  • edgemen
  • 09.06.2012 10:14

komentarze i ich oceny na W24 zachowania posla greckiego zdecydowanie pozytywne (chociaz ich malo). ciekawe, ze takiemu Niesiolowskiemu za cos o wiele mniej powaznego tak sie u nas oberwalo z miesiac temu!?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomy M.
  • Tomy M.
  • 08.06.2012 20:59

Faceta wyprowadziła z równowagi ta lewacka posłanka z partii rządzącej w czerwonym(to oni zadłużyli ten kraj) ten w odpowiedzi na chamski epitet (HITLEROWCY)chlusnął na nią szklanką wody (szklanka pozostała w jego ręku).Wtedy ta w białym zwyzywała go od hitlerowców i rzuciła w niego DESKĄ z przypiętymi kartkami. Facet ją spoliczkował, dwa razy. Nie było to zachowanie typu bijatyka, tylko gentlemeński "strzał w papę",skoro mamy RÓWNOUPRAWNIENIE to niestety kobiety też można już policzkować, spoliczkowanie to tylko zniewaga, daleko mu do pobicia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
haha antifa
  • haha antifa
  • 08.06.2012 11:45

Dobrze zrobił facet.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kama
  • kama
  • 08.06.2012 10:31

taki kuksaniec przydałby się niejednemu naszemu parlamentarzyście bo też mogą człowieka wyprowadzić z równowagi swoimi głupimi wypowiedziami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.