Facebook Google+ Twitter

Green Day zagrają w łódzkiej Atlas Arenie 18 czerwca

Kilka miesięcy dzieli nas od kolejnego koncertu tej kultowej i kontrowersyjnej grupy punkowej. Rzecz zrozumiała, jeśli się z założenia buntowniczy i podziemny rodzaj grania wynosi na światowe salony.

 / Fot. green day

Green Day gościli w Polsce nie raz - każdy z tych koncertów cieszył się ogromną popularnością. Tym razem przyjeżdżają do nas po nagraniu albumowej trylogii,
"¡Uno!", "¡Dos!", "¡Tré!" - trzy wydawnictwa nagrywali przez pierwszą połowę 2012 roku w rodzinnej Kalifornii, by później wydawać je między wrześniem a grudniem 2012. Co więcej, z prac nad tymi płytami powstał także film - "¡Quatro!", który opowiada o procesie ich nagrywania. Każde z tych wydawnictw jest różne i wprowadzać ma w inne nastroje: pierwsza to raczej popowa, energetyczna płyta, drugiej dodano garażowej surowości, z kolei trzecia ma być raczej podniosłą, epicką historią. A na każdej z okładek - portret jednego z muzyków zespołu.

Zamiast piosenki proponuję więc rzucić okiem na trailer zapowiadanego na ten rok filmu:
Wiemy już, z czym Green Day przyjeżdża do Polski - z całą masą świeżego materiału, i pewnie ze szczyptą najbardziej znanych kawałków, których trochę już w prawie 26-letniej historii zespołu się zebrało. Przekonać się będzie można też, co znaczy tytuł trasy - "99 Rewolucji" (poza tym, że to tytuł jednego z singli promujących trylogię).

18 czerwca na Atlas Arenie w Łodzi zagra Green Day. Bilety można kupić na stronie alterart.pl oraz w sieci Ticketpro.pl

Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.