Facebook Google+ Twitter

Gronkiewicz-Waltz ukarała wiceszefa zarządu dróg miejskich. Za wodę w tunelu Wisłostrady

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz odsunęła od pełnienia obowiązków Michała Trzcińskiego, wiceszefa zarządu dróg miejskich.

Hanna Gronkiewicz-Waltz / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiPrzyczyną tej decyzji były problemy w tunelu Wisłostrady. Po niedzielnych opadach pojawiła się w nim woda. Wypompowywaniem zajęli się strażacy. Tunel był przejezdny.

Jak informuje onet.pl, rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk powiedział, że o zalaniu nie zdecydowało odwodnienie tunelu, które jest sprawne, ale "czynnik ludzki" w postaci zarządu dróg miejskich. "Służby pana Trzcińskiego nie zareagowały w tempie, w którym powinny" - podkreślił Milczarczyk.

Prezydent Warszawy powiedziała, że zawieszenie wiceszefa zarządu dróg miejskich pozwoli stworzyć prawidłowy raport na temat tego zdarzenia. Specjalny zespół ma wyjaśnić sprawę pojawienia się wody w tunelu.

Przypomnijmy, że tunel zamknięto w połowie sierpnia 2012 roku z powodu awarii na budowie drugiej linii metra. Ruch w tunelu wznowiono w niedzielę, po 10-miesięcznej przerwie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.